zdjecie blokad z skutera co jest prawdą

cos czytałem ze ten wskaznikod paliwa to zalezy od pływaka czy cos

u mnie jest identycznie

to powinno pokazywac dokładnie jaki jest stan bo jak na trasie stanie to dopiero bedzie mysle zeby z litra wozic w schowku wrazie czego na jakoms dłusza wycieczke

a wy gdzie trzymacie maszyny ja ma w malutkim ogródku płot na 2 metry blokade na tarcze i do rury od gazu zapiety bo okolica same zule i zdegenerowana młodzież

ja trzymam w zamkniętym na kłódke garażu

tez bym chciał garaz ale 150zł za miesiac u mnie chca a przez rok sie nazbiera prawie na nowy skuter

Z tym wskaźnikiem to musisz obczaić co i jak,kiedy masz tak około litra w baku i będzie OK. Chociaż nie zaszkodzi wozić ze sobą literka w butelce po oleju np :D

Albo całego kanistra :) jak jechałem do Dęblina to miałem w domu 5l w kanisterku i kanister do schowka, tankowanie mniej :)

a nastepna kiedys maszyne jaka kupie to bedzie inka fx-one (mamualna skrzynia) wyglad ma scigacza fajna 4 tyski kosztuje u mnie w salonie
http://www.pro-sell.com.pl/xone.html

ja zamierzam zrobić kategorie A i kupić jakiegoś ściga ;)

nie tylko Ty :) Dziś jeździłem 2h, jutro następne 2 i pod koniec marca pewnie egzamin będzie :P

A ja zamierzam przesiąść się na rower :D

tyle wypadków jest na tych motorach bo maja kopyto ja bym raczej nie kupił ale apetyt rosnie w miare jedzenia

tak myśle żeby w przyszłym tygodniu sie zapisać na prawko

Ale skutera się nie pozbędę, o nie nie, test przebiegowy musi być zrobiony :) A jak moto to turystyk do długich tras (powyżej 5000km).

no pewnie ze mozesz zrobic napewno kiedys kupisz mocniejsza maszyne

mi sie podoba supermoto

Ja też miałem robić A i kupić motocykl ale przeanalizowałem Za i Przeciw i zostaje przy skuterach.

każdy ma inne potrzeby

ja na razie na skuterku bede smigał bo kupiłe zeby do pracy jezdzic i w weekend na wycieczke pojechac kiedys jezdziłem duzo rowerem a skuterkiem to dopiero mozna km zrobic