zdjecie blokad z skutera co jest prawdą

Zdjęcie blokad to podstawa do przyjemnej jazdy :-)

No nie Hugo ? :D obydwaj blokad nie mamy a ostatnio jeździliśmy w okolicach 45 km/h

madi masz takiego samego jak mój zipp tops ?
szukałem blokad w tym modelu i niby jest tylko na zapłonie cdi czy jakos tak (gostek z serwisu mówił ze za 100 zdejmie blokady ale musze z 300km przejechac)a twój ile palina 100

Madi ma taki sam jak mój,czyli Kymco Vitality. Pali nam około 3.3l na 100km. No mój ma jeszcze zablokowany tłumik i z tymi 45km/h to bym polemizował :P

z górki w Czersku było nawet 20 km/h ;) a przy Wiśle jeszcze mniej :D

a mam taki przycisk w prawy hamulcu jak zahamuje to raczka go wciska szukałem na necie ale nic nie moge znalesc na ten temat moze ktos wie od czego to jest

włącznik światła stopu.

dokładnie włącznik światła stop on znajduje sie w obu klamkach hamulców.

a co do tego miernika paliwa co pisalismy wczesniej to jak potrzachałem troche maszyna na boki to wskaznik tez sie ruszał czyli podczas ubywania wachy powinien opadac nie wiem ile on pali 40 km przejechałem i ciagle full az mnie to ciekawi czy ten wskaznik bedzie pokazywał dokładnie poziom paliwa najpier musze wyjechac te paliwo ale zimno jeszcze jest tylko do pracy 5km w dwie strony jezdze jak na razie

a jezdziliscie na bezynie 98 czy lepiej jezdzic na 95? jaka mieliscie róznice na oktanach podczas jazdy bo sie tak zastanawiałem czy lepiej bedzie chodził na 98

jak masz 4T to 98 mu nie zaszkodzi ale jak 2T to tylko i wyłacznie 95

ma 4T a jest jakas róznica czy tak samo bedzie jezdził

mój mnie palił jak jeźdźiłem na 98

a lepiej sie zbierał czuć lepsza moc ?

KrzysiekP w 4T chłodzonym powietrzem 98 więcej szkód narobi szczególnie przy zaniedbanym skuterze. Za małe luzy zaworowe, gorący dzień, uboga mieszanka, 98 oktanów a już najlepiej V-POWER i masz gotowy przepis na błyskawiczne zniszczenie silnika.

o to lepiej na 95 jezdzic bede skoro mozna cos tam uszkidzic

wogóle nie czuć różnicy w przyspieszeniu

a ciekawe ile moge miec przebiegu tym skuterkiem ile da rade przejechac ?

słyszałeś o stalewiaku, on swoim vaporem przejechał 30000 km

A co do tego wskaźnika paliwa to we wszystkich skuterach oszukują,nie martw się tym że jeszcze się nie ruszył. W moim Kymco wskaźnik długo stoi na full,a potem raptownie leci do połowy. Tak już jest nestety :D