Zamówienie w sklepie internetowym.

Siema.
Mam problem kurde bo złożyłem zamówienie na stoprocent, kasa poszła przelewem na drugi dzień [czyli był to 16 kwietnia]. No i do tej pory nic cisza po prostu. Pisałem już do nich majle, dzwoniłem to nie odpisują i nie odbierają. Nr. konta na wypełnionym kwicie sprawdzałem ze 20 razy i wszystko się zgadza.
Co zrobić z tym fantem? :smiley:
Liczę na poważne odpowiedzi :slight_smile:

dzwoń na policje puki sklep istnieje :slight_smile:

Tak to jest kupować w dresiarskich sklepach typu firma jp.

na policje to dać innej opcji nie widzę… albo do nich jechać po prostu

a ty kupiłeś w sklepie z odzieją JP hahahahahahahahaż?

jak tak to jesteś pro hahahahaha

pójdziesz na policje że nie przysłali ci koszulki z napisane jebać policje hahahahahahah

Dużą kasę wpłaciłeś?

nie, kowal i wrona. zamówiłem sobie czapkę stoprocent :wink:

exent, 7 dyszek. może nie majątek, ale drogą nie chodzi :slight_smile:

jak kiedyś zamówiłem słuchawki z mikrofonem na allegro, zapłaciłem około 50zł i nie przysłali

hmm no nie wiem czy chce mi się wykłócać o te 70 zł…
ale już kurde nigdy nie zamówię przez przelew…
doradźcie coś :slight_smile:

Szympa ale Ty jesteś cipa i Tobie nie trzeba przysłać :stuck_out_tongue:

wiktor - dzwoń jeszcze pare razy jak nie odbiorą to maila z groźbą o policji i za 2 dni jak nie będzie odzewu to na policji ciskaj :slight_smile:

dzięki wam wszystkim, tak właśnie zrobię :slight_smile:

edit; poszalałem z tymi pomógł :stuck_out_tongue: :smiley:

jak kiedyś zamówiłem słuchawki z mikrofonem na allegro, zapłaciłem około 50zł i nie przysłali


RudY napisał:

Szympa ale Ty jesteś cipa


Dokładnie xD
na allegro jak nie przyślą to zgłosić ich do allegro i coś muszą zrobić. albo zwrot kasy albo jakieś odszkodowanie czy coś inteligencie ;p
a jak nie to też na policje i tak czy inaczej kasę musi zwrócić ;p

znaczy sytuacja wygląda następująco , jak koleś nie wysyła , to sprawa może trafić do sądu , ale gra nie warta świeczki , bo więcej zapłacisz za te wszystkie sprawy w sądzie i jeszcze umorzą bo będzie niska szkodliwość czynu więc kupowanie na allegro to jest takie trochę ryzykowane ale ale na szczęście większość ludzi jest uczciwa

Allegro wypłaca odszkodowania za takie aukcje(jeżeli faktycznie przez nich kupiłeś, więc radzę tam uderzyć, jakby od tego typa nie było odzewu :wink:

Masz nauczkę bierz zawszę za pobraniem może i drożej ale paczka szybciej dojdzie bo i szybciej wyślą bo nie czekają aż pieniądze do nich dojdą :stuck_out_tongue: A po za tym jak im się przeleje to już im się tak nie śpieszy bo kase już mają a ty se poczekać możesz :stuck_out_tongue:

Dodzwoniłem się do nich dziś. :slight_smile: No i koleś powiedział że kasa nie została zaksięgowana na koncie a wysłałem 16 kwietnia. Więc może babka źle wpisała na poczcie?
Ale ogółem koleś powiedział że rozpatrzy to wszystko i oddzwoni. :slight_smile:

No, dzięki wam za podpowiedzi :stuck_out_tongue: