Zakup skutera 125 cm - DAELIM OTELLO

Dzień dobry,

zastanawiam się nad zakupem skutera DAELIM Otello, rok 2018, 125 cm.

Nie znalazłem dużo informacji o tej marce, z tego co wyczytałem jest problem z dostępnością części.

Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią/doświadczeniem odnośnie tego producenta, dostępności części itd. ?

odpuść. brak części. dobre sprzety ale tak egzotyczne u nas że szkoda gadać

Właśnie dzwoniłem dzisiaj do jednego serwisu i chłop powiedział, że części akurat do Daelima są spokojnie dostępne (sprawdzał na komputerze w trakcie rozmowy, powiedział że ceny też będą normalne), na alledrogo widze, że takie podstawowe rzeczy jak świece, filtry, tarcze, klocki też są dostępne.

a powiedz mi ile do tej pory widziałes Daelimów na mieście?
W kazdym razie robisz to sobie na własne życzenie.

Właśnie po to szukam informacji, żeby się nie nadziać na problem. Pytanie, czy Kolega ma realne doświadczenia w tym zakresie, czy jedynie wydaje mu się, że tak jest?
Bo co do jakości produktów Daelima znalazłem generalnie bardzo pozytywne stanowiska, ale miałem nadzieję, że może ktoś na świeżo ma doświadczenia i się podzieli.

No ale właśnie o to chodzi że nikt nie ma doświadczeń bo ich u nas nie ma. I na tym polega to doświadczenie.
Ja już w 2015 chciałem kupić S3 i odpuściłem. Nikt nie prowadził oficjalnej sprzedaży części, warsztaty nie dysponują osprzętem diagnostycznym i nikt nie ma doświadczenia w naprawie tego modelu - a one mają troche elektroniki. Na allegro była 1 jeżdżąca sztuka i druga na części. Usiłował Daelima wprowadzać właściciel marki Romet/Junak na nasz rynek pod nazwą RMT i też nie pykło.
Ty widze na siłę szukasz potwierdzenia dla swoich założeń - że jednak dostępność jest. Ale generalnie nie ma.