Zakup Rieju RS2 Matrix

Cześć, chciałem zapytać co sądzicie o Rieju RS2 Matrix.
To będzie mój pierwszy motorower, raz jeździłem na skuterze ale wiadome, że suszarka różni się od motorowera tym że ma automat. Czy na pierwszy motorower Rieju będzie dobre? Czy może zainteresować się TZRką czy Aprilią RS50? Może ktoś sprzedaje używke?

W skrócie:
1. Gdzie kupię Rieju RS2 Matrix do 5000zł w okolicach Częstochowy? (albo w polsce z transportem)
2. Czy ten motorower jest warty swojej ceny? Nie rozleci się?

stachu1609 napisał:

1. Gdzie kupię Rieju RS2 Matrix do 5000zł w okolicach Częstochowy? (albo w polsce z transportem)


ALLEGRO !

2. Czy ten motorower jest warty swojej ceny? Nie rozleci się?


Uderz z tym pytaniem do użytkownika KurczaK
Miał takiego i chwalił ;]

Na Allegro znalazłem już taki który mi się podoba z małym przebiegiem, tylko teraz pytanie…dlaczego ludzie boją się wysyłać motocykle kurierem? O.o W końcu to ja płacę za transport…

bo to jest duzo kombinacji , i jeżeli nie przyjmiećsz moto , to oni płaca za wysyłke … w ogóle nie bierz moto przez wysyłke to trzeba obejżec na rzywo

Wrona chyba Żywo.
ale dokładnie tak jest, wyślą ci złoma i później nie będzie ci się podobał i będziesz chciał zwrócić i właśnie będziesz ty miał kłopoty i oni bo i będziesz dupe zawracał

Kurierem to możesz kupić nowy skuter… ale używki nie… musisz to zobaczyć na żywo żeby kupić…

A np. z chopperów/cruiserów jaki byście polecili do 5000zł? Bo myślałem nad Jincheng Knightem ale ludzie mówią że się sypie, ale wygląda bosko ^^

aj :smiley: ale się ucieszyłem Stachu nareszcie pierwsza osoba co nie patrzy tylko na TZR i RS milo :slight_smile: Wiec tak o rieju ci mogę wszystko powiedzieć jakieś pytania to wal ogólnie sprzecior nie do zajechania przynajmniej moj taki byl bardziej opływowy od tzr co z tym idzie szybszy mniejszy trochę od tzr ale nie jest mały mam okolo 183cm i 85 kg i w zupełności wielkość wystarczała. Jedyna wada rieju to plastiki niestety przy glebach naczesciej pękają takie trójkąciki pod noga i sety ciężko dostac ale wielki plus jest zaliczyłem porządna jedna glebe przy okolo 70 rieju podniaslem i plastik nie pekl tylko się pościerał i to nie bardzo bo przod utrzymuje kierownica tyl stopki pasażera a co do znalezienia fajnej sztuki to znam kolesia co ma na sprzedanie po tuningu :slight_smile: http://allegro.pl/rieju-rs2-matrix-full-tuning-tzr-zam-70-50-stage6-i1590278788.html W tzr owiewki masz od razu po pekane wiem po swoim koledze :slight_smile: Hm nie wiem co byś chciał jeszcze wiedzieć o rieju bo mogl bym gadać godzinami po prostu go po kochałem i żałuje ze sprzedałem na prawdę fajna maszyna można łatwo poprawić wygląd ledowe światła co wyróżnią(tylne) na drogach a tzr jest wiele :slight_smile:

stachu1609 napisał:

A np. z chopperów/cruiserów jaki byście polecili do 5000zł? Bo myślałem nad Jincheng Knightem ale ludzie mówią że się sypie, ale wygląda bosko ^^

Miałem i nie polecam. Przy4tys albo i mniej poleciala mi skrzynia, co dwa dni trzeba bylo zawory ustawiac, mocowanie zebatki non stop się niszczylo. Porazka

Jincheng Knight to typowo chińskie gówno…

Na szybko to z czego mi się kojarzy to Aprilia Red Rose 50

Jeszcze z chopperow 50 jest gilera tylko nie pamiętam modelu :wink:

Ooo właśnie Gilera Eaglet

a jakie to ma osiagi bo ja ciekawy jestem a nigdy nie mialem doczynienia wiem ze ten caly los 50 to slabo leci :smiley: musisz się kierować co chcesz czy spokojna jazde czy ostra

To będzie miało osiągi podobne do wszystkich markowych 50tek…

Łoś 50 … proszę cie :stuck_out_tongue: Toszto chinol w 100% z chińskim 4 suwowym silnikiem