Zakup kontrolowany TVN Turbo i skutery

Oglądał ktoś może dzisiaj na TVN Turbo Zakup Kontrolowany? Laska chciała kupić używany skuter japoński do 2500zł. No i była Yamaha Jog (czytali “dżoz”), potem jeszcze jakaś yamaha, honda i coś jeszcze. Koleś który to prowadzi powiedział, że Jog w serii ma 7KM xD Poza tym oczywiste rzeczy typu 45km/h, lanie oleju, zwinność, jazda na dowód bla bla bla nudy :stuck_out_tongue:

Ja oglądałem, był jog, vespa, bws i nie pamiętam już co.

A takie pytanko, po co powstał ten tematą Ku czemu ona ma służyć?

tak bylo
1)Yamaha Jog Z
2)Yamaha Vino
3)Honda Giorno
4)Yamaha BW’S :wink:
Tak to było bo oglądałem 2 razy

Jasiu226 napisał:

(czytali “dżoz”)


oni czytali Dżoj

ma ktos linka do tego odcinkaż?

A ja oglądałem tylko końcówkę z BW’ską, ale może jeszcze obejrzy się powtórkę :wink:

Weźcie to ktoś nagrajcie >_<
Chociażby kamerą :stuck_out_tongue:

Rudy ogladanie tego to strata czasu bo ani kornacki anii ta laska nie potrafia jezdzic.
a skutery chociaz ciekawe bo niektorych jeszcze nie widzialem.
ogolniie ogladalem tylko do polowy bo nuda straszna :smiley:
a pojuecia o skuterach to juz w ogole nie maja :smiley: i moce z kosmosu brali :smiley:

Ja oglądałem i powiem że masakra. Podniecali się ze że skutery miały tarczówki z przodu jak nawet niektóre chińczyki maja z tyłu i z przodu. Najlepsze było jak lasce wino zgasł.

A ja jestem ciekawy co by gadali jakby chińczyki testowali :mrgreen:
Oglądał ktoś od początku, ojciec mi mówił że gadali coś że wcześniej czymś jeździła. Wie ktoś może czymś

jakąś stara yamaha. dokładnie nie mówili czym chyba.

ten odcinek był żalowy jak chuj xD

No w ogóle brak wiedzy… I ten policjant jak gadał o tym tuningu xD przerabianie na motocykl (70ccm) xD

Nom ten policjant kosił :smiley: wypowiadał się a sam nie wiedział o co chodzi :smiley:

Lepsze bylo jak koles chcial se kupić choppera :slight_smile:

Aj, nie widzialem o skuterach. Ogolnie to raz na miesiąc to ogladam jak nie rzadziej ;[

excent, koles nie mogl się doczekac i w koncvu sam go odpalil xD i w ogóle jakis podjarany ten koles xXD

ale i tak najlepsze jak powiedział ze ta yamaha ma 7 KM :mrgreen: :mrgreen:
i to jeszcze ac było :stuck_out_tongue: <lol2>
a tak wg to oni sami nie wiedzieli dokładnie o co chodzi tzn kornacki policjant i realizator programu wg się nie znali na skuterach
excent, gośc był tak podjarany ze masakra nawet dobre biegów nie umiał zmieniac :mrgreen:
on jechał yamacha virago a kornacki go dt 125 gonił :stuck_out_tongue:

Tak jest ! DT 125 POWAH ! :stuck_out_tongue:

Mały offtop :smiley:

To nikt niema tego nagranego?

Na YT nie ma ?

Niet