Zakończenie sezonu 2.10 - GRUPA UĆ



Jeszcze nie wiem czy bede, jak coś to bym pod M1 bo bliżej o wiele mam :wink:

ja bym może wpadł ale dał byś rade np ty albo ktoś wyjechać po mnie do Zgierza czy gdzieś bo ja w łodzi to się zgubię :slight_smile:

jak chcesz to się spotkajmy pod IKE¡. Albo jak wiesz jak dojechac na manufakture to jedz na manufakture, potem spod manufaktury jest zbiorka i odjazd na ten cały “kaloryfer”. Ja jadę z kumplem, on na pegaso :wink:

Kurcze ikea hm a gdzie to jest ? szczerze to ja nie mam pojęcia ;D U mnie może by grupka 5 osób wpadła :slight_smile:

a do Manufaktury trafisz ;)? Weź GPS’a dasz radę, to się zgadamy i spotkamy :stuck_out_tongue:

no może i bym dał :smiley: hm chociaż zobaczę jeszcze czy by ktoś chciał jechać bo to mówią ze tak a później ze nie bym musiał mieć kogoś na 100% bo sam nie będę jechał :wink: jutro pogadam z wszystkimi i pierwsze co to pogoda :stuck_out_tongue:

ma nie padać, słonecznie, ale trochę pizgać bo 12 stopni tylko :P. Ale ważne że nie będzie padać. Jak coś to pisz jutro ;).

Jak będzie pogoda chyba jade, tylko wczesnie strasznie :c sobota ludzie!

excent jakos mnie znajdziesz, bo mi będzie trudno znalezc roxa, skoro tam pewnie będzie kilka, to Ty szukaj czerwonej TDR’ki i niebieskiej PEGASO :D…

Hehe tez będzie ciężko wsrod 200 motorów ale nie wiem czy jeszcze pojade, nie wiem czy dam rade wstac gdzieś kolo 8:30 w sobote ;D

dasz, dasz :P. Jak cos to znajdziesz ;d

Orientujesz się ile to trwałZakończenie całe

Ja niestety nie przyjadę bo nie mam z kim. a sam nie będę tyle jechał jeszcze 70ccm :slight_smile: może za rok na rozpoczęcie :slight_smile:

przecież excent się możesz zmyć po takim czasie po jakim chcesz :P. Ja zostaje do 13-14. BO dłużej nie mogę. A i szkoda, że KurczaK nie dasz rady :(.

Tez raczej nie jade. Dobiła mnie kontuzja kostki na wfie dziś, chodzis nie mogę ;<

no ja do końca też nie wiem czy pojadę, starsza mi marudzi że za zimno będzie, a ja dopiero po chorobie ;/…

I był ktoś? :smiley:

ja byłem :wink:

Moi koledzy też, żałuję ze nie mogłem ;<

dałbyś się bryknac tym padłem tdr :stuck_out_tongue:

ta, na pewno ;p