Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Ty masz tor i jeździłeś tylko po kałużach :stuck_out_tongue: Poza tym z kumplami ;{
A moja DT KWITNIE ! :smiley:

RudY napisał:

A moja DT KWITNIE ! :D


Tyle tam ziemi i brudu że chwasty kwitną :-P

Tyle tam ziemi i brudu że chwasty kwitną :-P


największy chwast na kanapie wyrasta i do kierownicy sięga xD

Ty masz tor i jeździłeś tylko po kałużach :P Poza tym z kumplami ;{



dobra ... -,- leja się :pp która była (jest) brudniejsza... -,- :520:

Mafioz napisał:


Tyle tam ziemi i brudu że chwasty kwitną :-P



największy chwast na kanapie wyrasta i do kierownicy sięga xD



sugerujesz coś? :lol:

Tu macie taki teaser co po części będzie na filmiku nowym jak będzie więcej materiału i chęci :stuck_out_tongue:



Gdyby fota nie działała - daję link: http://zapodaj.net/1c3afe4b3a26.png.html

faaaaaaajnie się śmiga po takich kałużach :D!

Courte napisał:

faaaaaaajnie się śmiga po takich kałużach :D !


Sie wie :D Gdyby tylko było z kim ; p

gdybys mieszkal kolo mnie gdzieś to bys mial z kim :smiley:

eeeaa Rudy jest słaby, jakieś może 0,5m wody a on się bał wjechać, kiedyś mu pokaże xd

Bo ja sobie dbam o DT i jeździ przynajmniej …
A nie tak jak Ty o crackera huahah już nie powstanie … crucker is dead ! :slight_smile:

No KruczeK gdybym mieszkał bliżej kogoś z forum to miałbym z kim jeździć :smiley: To pewne :stuck_out_tongue:

powstanie i będę o niego dbał, ale kupie jakieś moto może w wakacje żeby się wyżyć i zobaczysz jak jeździ hardcor.

Jak kupisz za 1k zł to też bym tym mógł się topić …
DT mi szkoda lekko

Nie trza było kupywać Crackera a potem jeszce tuning hahahaha

bo ty masz szczęście i barcika który jest mądry i ma doświadczenie i ci pomógł i w ogóle i sprzedałeś kinroada.
myślę że zejde poniżej 1k xd

szympa ja ci sprzedam Macala :slight_smile: za tysiac w sumie jestem w stanie go oddac :stuck_out_tongue:
Potrzebuje pieniadzory i go chyba sprzedam :smiley:

Kruczek ale to ma papiery nie?
chce coś bez papierów jak skończe crackera oczywiście, i może być do remontu chociaż ty porządnie zrobiłeś te moto.
potem Rudy będziesz miał z kim latać po lasach

nie to nie ma kwitow :stuck_out_tongue: jakby mialo to by kosztówalo 2 razy tyle :stuck_out_tongue:

No to wypad na gg i kupuj to padlińsko :smiley:
Będziesz go Macalł :stuck_out_tongue:

jutro pojade zrobić świeże foteczki bo mowilem wam ze teraz ma ksywe cyklop :smiley: zobaczycie jaki macal teraz jest miazgator :stuck_out_tongue:

Klasa bomba zasuwać po wodzie :smiley: też muszę spróbować, bo niedaleko mnie taka rzeczka przepływa :smiley:

KruczeK, dałeś jakąś wielgachna okrągłą lampę do Macala, czy jaką! :stuck_out_tongue:

pewnie ze fajnie się jezdzi po wodzie tylko musi byc cieplo bo się szybko się wyziebia ludziaj :stuck_out_tongue:

dywer zobaczysz ;]