Yamaszka Neos

Najlepiej jakbyś wyjął tą tulejkę i na wzór tej(jeżeli tylko rozmiar się nie zgadza) tokarz by ci to dorobił. Nie powinien dużo zedrzeć, a to chyba najprostszy i najpewniejszy sposób :wink:

ja bym się nie bawił. Ta felgę bym sprzedał i kupił od miny…

Według mnie nie warto się meczyc pozbadz się tej felgi i kupuj do minarelli

no raczej nie :-/ bo tam jest taki sześciokąt a tokarz to si tylko w walce bawi :smiley:

[ Dodano: 04-02-2010, 21:19 ]
no w sumie;d można by sprzedac

a przekładnia ( te zebatki )by podeszły do mojego karteru?? edit : chodzi mi o przekłądnie od morini :d

[ Dodano: 04-02-2010, 21:21 ]
czyli ta felga jest od moriniż?

Ha jestem jasnowidz :lol:

Ona jest albo od p/g albo morini nikt ci dokladnie nie powie ze zdjec, sprzedaj ja i kup od miny :wink:

ale wbiłem na allegro i nie mogłem znalezc do miny :d moze poszukacie?? :lol:

bo ja jestem za bardzo zdenerwowany :smiley:

[ Dodano: 04-02-2010, 21:46 ]
szkoda ze nie da się cos z tym zrobić… :-/

Ja bym wybrał się do tokarza, jeśli jest kozak zrobi to ! Tylko tak jak pisali troszkę krzyknie :smiley: A tak teraz czekac az ktos kupi nie warto sprzedawać, moim zdaniem .

http://allegro.pl/show_item.php?item=903316823&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.
- to jest silnik minarelli - i ta felga podejdzie taką?
napisałem ile chce za felgę :smiley:
zobaczymy… jutro pójdę do tokarza z tymi dwoma tulejami i się okaże :smiley:

[ Dodano: 04-02-2010, 22:08 ]
a skuter leży na boku bo nie mam stopki centralnej a nie che mi się zakładać k0oła :smiley:

[ Dodano: 04-02-2010, 22:10 ]

wilus88luki napisał:

Tylko tak jak pisali troszkę krzyknie



ocb ?? :shock:

krzysiek508 napisał:

ocb ?? :shock:



Nie kminisz mojej gwary :D "krzyknie" <-- słowo, pojęcie z języka Polskiego oznacza, że będzie chciał dużo (np. pieniędzy) :D

tak myslałem ale bi byłem pewny :d

ten link co wam podałem do allegro to jest tam silnik minarelli czy jakiż? bo pisze minarelli ale nie jestem do konca przekonany

to jest felga od nowego runnera na 100% z tyłu jest 12 a z przodu 13 cali

ta pokrywa co tam leży pod nim to mina na 100% więc to raczej minarelli silnik :wink:

Gumass69 napisał:

to jest felga od nowego runnera na 100% z tyłu jest 12 a z przodu 13 cali



???

na zdjęciach to widziszł? bo ja nie mi się wydaje ze to są felgi od sr-ki :d

krzysiek508 napisał:

na zdjęciach to widziszł? bo ja nie mi się wydaje ze to są felgi od sr-ki :d


tak, obydwie tylko przednią mało widać ale to od sr ;-)

krzysiek508 napisał:

no raczej nie :-/ bo tam jest taki sześciokąt a tokarz to si tylko w walce bawi :D




Co ty pierniczyszł! Jak jest tokarz z prawdziwego zdarzenia(nie jakiś stasiek z pod sklepu) i mam urządzenia(wiertarkę stołową), to jest w stanie zrobić więcej, niż ci się wydaje ;) I może nie zedrze aż tak bardzo ;)

wiktor24 napisał:

przednią mało widać


toc przednią to dobrze ale gorzej z tylnOm :d

krzysiek508 napisał:

toc przednią to dobrze ale gorzej z tylnOm :d


eee no nie wiem ale ja Ci mówię że tył to na milion procent od Sr bo mam SR ;))

Dywersant napisał:

Co ty pierniczyszł! Jak jest tokarz z prawdziwego zdarzenia(nie jakiś stasiek z pod sklepu) i mam urządzenia(wiertarkę stołową), to jest w stanie zrobić więcej, niż ci się wydaje ;) I może nie zedrze aż tak bardzo ;)



Ja mieszkam w Lidzbarku Welskim - to prawie jak wiejskim :lol: na tym zadupiu to gowno ciężko dostac a co dopiero tokarza z prawdziwego zdarzenia :d

a tak na poważnie to pójdę jutro do takiego Prusaka i zobaczymy :d

a jak nie to kupie takie cus (felga) z tego linku na allegro który wam wcześniej podałem :D

[ Dodano: 04-02-2010, 22:48 ]

wiktor24 napisał:

eee no nie wiem ale ja Ci mówię że tył to na milion procent od Sr bo mam SR



no to dzieki ;)

[ Dodano: 04-02-2010, 22:51 ]
Gumass69, a wiec co ty gadaszł? posty nabijaszł?czy coś? :roll:

krzysiek508 napisał:

Ja mieszkam w Lidzbarku Welskim - to prawie jak wiejskim na tym zadupiu to gowno ciężko dostac a co dopiero tokarza z prawdziwego zdarzenia


Ja mieszkam "na kresach" i problemów takich nie mam, to co dopiero ty gdzieś tam na zachód też nie powinieneś mieć :P

krzysiek508 napisał:

Gumass69, a wiec co ty gadaszł? posty nabijaszł?czy coś? :roll:



świeżak kozaczy :D

Wstrzymaj się z kupnem . Bo może akurat trochę plasteliny ulepi i będzie łokej :D