Yamaszka Neos

wrona napisał:

przeszedł wiele



masz racje ;)

wrona napisał:

juz nie wiem ile ty nadkoli robiłes , jednego badlooka juch chyba ze szpachli miałesą?



nadkole próbowałem zrobić z blachy, kartony i żywicy ale w końcu pociąłem seryjne plastiki od nadkola i siękłem je, zaszpachlowałem

wrona napisał:

a czemu się rozpadł ??



przypiepszyłem w samochód i odpadł :D

wrona napisał:

ale moja ogólna ocena to ZAJE.BISCIE z plusem



dziękuje ;)

Dywersant napisał:

Czym to małowałeś, bo nie chce mi się czytać/nie ma w temacie tego napisane.



kupiłęm sobie kompresor, pistolet, farbę samochodową ( niebieska baza metalik + klar i biały aklyr)
malowałem sam :-)

fajne pomalowane

no ładnie wygląda, i dobrze pomalowany ;). W końcu nie ma fuszery. A czemu wydech seriaż

Courte napisał:

A czemu wydech seriaż



1. potrzeba mi było kasy

2. tłoki ciągle padały od wysokich obrotów.

Fakt trochę wolniej jeździ ale za to malutko pali ;)

Nie no teraz jest pięknie. Wypoleruj jeszcze ten lakier i będzie cudownie. Felg nie będziesz małował na biało?

to jaki setup teraz jestą

Wygląd agresywny a przyśpieszenie kupa :PP

NO ale nie opłaca się skutera tuningować :smiley:

FLYP001 napisał:

Wypoleruj jeszcze ten lakier i będzie cudownie.



boje się ze spiepszę sprawe, szoda by było :-/

FLYP001 napisał:

Felg nie będziesz małował na biało?



felgi pomaluje na biało jak się zacznie ciepło robić i będzie mniej padał deszcz. Bo jakbym teraz wyjechał z białymi to ciągle bym musiał je czyścic. ;)

Courte napisał:

to jaki setup teraz jestą



wario mallosi multivar, a reszta to seria :roll:

Borek02 napisał:

Wygląd agresywny a przyśpieszenie kupa :PP

NO ale nie opłaca się skutera tuningować :D



tak się zastanawiałęm czy nie włożyć chińskiej 70 bo itak niedługo mi ta 50 się zatrze. na pewno teraz w te śniegi ją dojade:D

Nie maluj felg na biało dobrze teraz jest ewentualnie na kolor taki jak czacha jest psiknij :slight_smile:

chińska 70 to gówno…

Ja mam power forca i podobno tajwanski jest i chodzi juz z 5 tys km i nie mogę chh*ja zatrzeć xD a jezdze na orlenie i jakimś za 11 zł 0,7 l xD I latał na Yausni r ponad pake :smiley:

chińska 70 to gówno...



nie stać mnie na lepszy ;-/

Borek02 napisał:

Ja mam power forca i podobno tajwanski jest i chodzi juz z 5 tys km i nie mogę chh*ja zatrzeć xD a jezdze na orlenie i jakimś za 11 zł 0,7 l xD I latał na Yausni r ponad pake :D



to na moim seryjnym wydechu będzie długo jeździł :-)

a jaki masz gaźior ? bo ja zamierzam na seryjnym śmigać :oops:

[ Dodano: 29-11-2010, 21:20 ]

ReKoRd napisał:

Nie maluj felg na biało dobrze teraz jest ewentualnie na kolor taki jak czacha jest psiknij :)



na razie nic nie bede robił z optyki, ewentualnie we wiosnę, teraz muszę ogarnąc mechanikę :D :D

właśnie chciałem powiedzieć że z tych tańszych to proponuje powerforce ale polecam rozwiercić kanał wydechowy bo jest do połowy zaślepiony i obejrzeć go dokładnie bo często zostają grutki z odlewu , ale to nawet śrubokrętem czesem idzie wyłamać

wrona napisał:

ale polecam rozwiercić kanał wydechowy bo jest do połowy zaślepiony i obejrzeć go dokładnie bo często zostają grutki z odlewu



to już wole kupić tego chińskiego 70 bo ten cyl to i tak się zaraz zatrze :D

Chociaż powiem Ci szczerze ze to zależy jak się trafi kumpel kupił i zaraz mu się zatarł. Wiec lepiej dolozyc ta 100 do s6 streetrace np. teraz bym go kupił np bo jest w dobrej cenie. A mam gaźnik 17,5 dellorto z kitu metrakita :slight_smile:

to ja lepiej kupie se serie 50 :smiley:

Najlepiej przeszlifuj ten jak masz orginał i juz :wink:

Kłurna no, pojeździłbym sobie nełosem teraz :stuck_out_tongue:

hehe, ja do szkoły dziś pojechałem :smiley: :sunglasses:

Z łańcuchem na kołach ? :smiley: