Yamaha YZ 125. czy się opłaca ? jaki to sprzęt ?

david2194, stara trochę ta DT, ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to bierz :slight_smile:
Poza tym, że była małowana, to chyba w porządku wszystko :wink:

to jak na poczatek tanie w utrzymaniu full cross to dr-z 125 idealny wybor moca nie poraza 10.5KM ale za to otrzymuje ja w calym zakresię obrotów bo to 4t 2 zawory na cylinder chlodzony powietrzem waga 80kg chcesz mogę ci dac szczegolowy opis bo mam w katologu motocykli. Mysle ze na poczatek ci starczy cena takiego to 10kpln za nowke wiec uzywki tanie beda a polata pare sezonow

Co do DT:
Od razu odpada …
Koleś napisał, że z 96 jest tylko rama, a reszta z 2002 więc składak …
Ja bym się nad tym nawet nie zastanawiał ;|

Danielson, to właśnie wkleiłem tą Suzukę tylko że tamta jest DR 200 ccm i wersja enduro ale silniki pewnie mają podobne…

oki możesz napisać ten szczegółowy opis w tym temacie może komuś się jeszcze sprzyda


macie tu jeszcze foty załadowałem więcej

ttp://img18.imageshack.us/gal.php?g=suzuki1kd.jpg

http://img21.imageshack.us/gal.php?g=suzuki1a.jpg&action=edit




cena za nią to 4.500 zł - 4.800 zł jak myśliszmyślicie opłaca się ?


jeszcze pozwolę sobie wkleić artykuł o DR 125 ccm
http://www.scigacz.pl/Suzuki,DR,125,00,8211;,nasz,test,2516.html
luknijcie :wink:



pozdrawiam :wink:

ale to jest suzuki DR a ja mowie o DR-Z czyli fullu ;]
SUZUKI DR-Z 125/L
Silnik: Czterosuwowy chłodzony powietrzem
Liczba cylindrow: 1
Układ: singiel
Rozrzad: SOHC
Zawory: 2
Poj: 124ccm
Moc: 7.5KW(9.8KM)
Masa: 80kg
Opis:
Czterosuwowa crossowka dr-z 125 przeznaczona jest dla mlodych adeptow jazd off-road wystepuje w dwuch wersjach rozniacych się wielkoscia kol 17/14 i 19/16(model L) cali. Stylistycznie nawiazuje do większych i znacznie nowoczesniejszych modeli, oferuje sprawdzona, alu juz nie najswiezsza technike. Chlodzony powietrzem silnik, tradycyjny widelec teleskopowy, beben z tylu-do nauki powinno w zupelnosci wystarczyc. Jakosc wykonania, prostota obslugi i niezawodnosc - oto atut tego jednosladu.
:slight_smile:

tak… ale ta DR-Z 125 jest mało popularna na allegro… używanych jest zaledwie dwie w całej Polsce.


a co myśliciemyślisz o cenie tej DR 200 ccm ?





pzdr :wink:

Cena ok ale niewiadomo jak z częściami :confused: ja bym za jakim 2t 125ccm ENDURO się rozejrzal a nie full. wieksza moc od 4t a lepsza zywotnosc od fullow. Popatrz na suzi ts 125, aprilia rx 125, husqa wre 125, a z większych poj rozejrzys się moze dr 350 ladni elata :slight_smile:

ok dzięki za odpowiedź :wink:




a co inni myślą o tej DR i jej cenie ?
proszę o odpowiedź…



pozdrawiam :slight_smile:

[ Dodano: 11-11-2009, 12:28 ]
co Ty RudY, myślisz o pozostałych fotach i cenie ?

jeśli masz dostep do części do tego dr to bierz je :slight_smile: cena ok nawet stan tez :wink: wiec jakbym wiedzial ze z częściami no problem to bym bral

sklep z częściami jest 25 km ode mnie więc o części nie problem :wink:


podobno utrzymanie jego na sezon to koszt 200 - 300 zł max

to bierz :slight_smile:

Eaaa tam jak już mówiłem:
Ja bym tej DR nie brał :}

jutro pójdę do tego sklepu spytam o części jeżeli będą dostępne od ręki to pomyślę o tej DR a jak nie to wiadomo :wink:




a co możecie jeszcze polecić z markowych 4T lub 2T tańszych w utrzymaniu, z roku koło 2000 a najlepiej powyżej do 5 tyś zł maxx ?

najlepiej enduraki ale jak napiszecie jakieś crossy to też styknie ale tak jak mówię na 1-wszym miejscu są enduro :smiley:





pozdrawiam :slight_smile:

osobiście Ci crossówy nie polecam :wink:
A jaka pojemność Cię iteresuje ?

raczej 50 ccm za słabe…

coś z 125 ccm

chyba że mało wysilone 250 ccm

no i żeby nie miało powyżej 40 koni bo dopiero zaczynam przygodę z endurocross

[ Dodano: 12-11-2009, 21:50 ]
ale najlepiej 125 ccm bo 250 ccm to za dużo :wink:

No to może XT 125 ?
Jest trochę małe no ale 4t :}

P.S. Nie rozdawaj tak tych “pomógł” :DD

daję zebyś cie się udzielali bo pomoc jest mi potrzebna w wyborze motoru :stuck_out_tongue:

a wy się znacie :wink:


a czemu DT nie poleciłeś ? :smiley:

Tak czy siak (przynajmniej ja - pomagam bo się trochę na “terenówkach” znam) bym Ci pomagał :wink:

DT ? No bo to 2T … a nie chciałeś :wink:
W przypadku 2T się musisz liczyć z min. 6l/100km :slight_smile:
a przy otwieraniu to z 9 ;]

nie no 2T też może być :wink:


wymieć coś z 2T i 4T do 40 koni 125 ccm w spalaniu do 8 - 10
z endurocross



pzdr

Może aprillia ETX ?
Nie wiem … poszperaj na necie coś :stuck_out_tongue: