Yamaha Virago.- Brak Kierunków.

Witam. Jak wiecie niedawno kupiłem Virago 535 :slight_smile: . I nie ma kierunków, stawiam że to przerywacz. i teraz pytanie, CO TO JEST?!: Bo prawdopodobnie od tego nie ma kierunków, uszkodzone czy coś. Pomocy !

Kondzio myślałem, że jesteś bardziej ogarnięty! Zły dział!!!

xD Kurde sory !! , nie zauważyłem… :<<

To, to, to przerywacz! :stuck_out_tongue: czytać nie umieszł :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

To, to, to przerywacz!

To chyba nie przerywacz:/ . Patrzyłem na allegro i inaczej wygląda przerywacz do xv535..

Może ten jest podmieniony i przez to nie działają ? ;}

a nie ogarniacie gdzie znajduje się przerywacz w Virago?

My mamy Virago czy ty ? :stuck_out_tongue:
Poszukaj na necie coś na jakichś stronkach o virago albo w ogóle w google o przerywaczu i się dowiesz wszystkiego :slight_smile:

No szukałem, i gówno jest… Na 99% pod lewym chromowanym boczkiem tym pod bakiem. bo pod drugim jest filtr powietrza :slight_smile:

EDIT:

To jest przerywacz, więc wygląda trochę inaczej jak mój : )

Ściągnij serwisówkę do tego sprzęta i zobacz gdzie jest przerywacz i co to jest.

Ps. Mam na sell jeszcze dwa takie kierunki, co mam u siebie z przodu założone, jak byś chciał.

Nie,Nie :smiley: Dziękować XD

kondzio94, ty się dobrze czujeszł! :stuck_out_tongue: To pierwsze zdjęcie w pierwszym poście, to jest przerywacz kierunkowskazów do Virago! Drugie zdjęcie, gdzie twierdzisz, że jest to przerywacz od Virażki, to faktycznie jest przerywacz od Kawasaki ZX6R… Nie to, żebym się czepiał, ale ktoś ci niezły kit wkręcił :wink:

No to git. Czyli że jak nie ma kierunków, prąd dochodzi, to wina przerywaczaż

kondzio94 napisał:

No to git. Czyli że jak nie ma kierunków, prąd dochodzi, to wina przerywaczaż



Ja bym dla pewności sprawdźił ten przerywacz miernikiem, czy przez niego prąd idzie, ale to pewnie ta przyczyna ;)

kondzio ty to dresowaty jesteś :stuck_out_tongue:
“No szukałem, i gówno jest”
Wystarczyło napisać:
http://www.google.pl/#hl=pl&amp;source=hp&amp;q=41r-71&amp;lr=&amp;aq=f&amp;aqi=&amp;aql=&amp;oq=&amp;gs_rfai=&amp;fp=c223046d0d96c1f8

Pierwszy wynik i już pisze przerywacz cośtam cośtam …

Dokładnei to co pokazałes w 1 poscie to przerywacz. U siebie w TDM mam taki sam przynajmniej po obudowie, bo numerkow nie pamietam :smiley:
Ale na 99% we wszystkich yamahah z tcyh rocnzikow jest taki sam przerywacz skoro zewnetrznie sa identyczne :slight_smile:

ten typ ma przerywacze jak widzę:

http://www.allegro.pl/item1026024232_xv_500_virago_xv_750_xv_1000_uchwyt_przekaznik_itd.html

Aha. Prąd dochodzi wszędzie, więc to musi być wina przerywacza :slight_smile: .

[ Dodano: 20-06-2010, 14:23 ]
Sory za PPP. Więc tak, dlaczego jeżeli odłączymy przerywacz to nie ma wgl prądu? Pompka paliwa nie działa, startera też nie ma .

kliknij pierwszy link w linku od rudego i poczytaj !!!