~Yamaha TZR~ MateuszTZR~

O niee, kupiłeś u tego kolesia z alledrogo?

Bo z tego co słyszałem to w salonie są tańsze niż u niego.

było rowerowy wjebać;d

kondzio94 napisał:

oo kurde.. to ładnie ... ja bym chyba tego za 250 nie robił..

kondzio94 napisał:

było rowerowy myble bybleć;d



Pan Fuszerka się odezwał :P

Ty no bo jak nie idzie na sprzedaż, to można czekać na okazje;)

Niee Kupiłem to w salonie Yamahy a dokładnie w Liberty Motors w Łodzi :wink: Taniej nigdzie nie ma. Miałem juz dość jeżdżenia cały czas “00km/h” a ze kase zebrałem to kupiłem ;D

MateuszTZR napisał:

Miałem juz dość jeżdżenia cały czas "00km/h" a ze kase zebrałem to kupiłem ;D



I słusznie, jak już robić, to porządnie ;)

Dokładnie bo robię to dla siebie :slight_smile:

ale szczerze to poszukał bym jakiegos zamiennika , to nie jest cylinder wał itp , i uważam że na takich rzeczach można oszczędzać :slight_smile:

wrona, Niestety nie da się zaoszczędzić na tym ślimaku/impulsatorze ;D No ile można pisać ze zamienników nie ma tego :stuck_out_tongue:

A szukałeś używanych na allegro, albo pytałeś jak ktoś wystawił całą TZR na częścię

Ludzie wiedzą, że takie nietypowe części tanie nie są i za grosze tego nie oddadzą.

Jak ktoś sprzedawał na części TZR to albo juz nie miał albo miał juz rozwalone … ;p

[ Dodano: 29-10-2011, 19:02 ]
Od dzisiaj TZR znowu wygląda tak jak powinna :wink:
No i oczywiście został założony nowy ślimak :smiley:
Foto:


gitara :smiley: jaki vmax?

Nie sprawdźiłem jeszcze bo ciągle brakuje mi drogi xd :stuck_out_tongue:

to ile ona się rozpędzażxD dawaj szybko póki nie ma śniegu ;d

ale teraz to i tak sprzęgło mi się ślizga bo tarcze już cieniutkie bo jeszcze oryginalne w niej siędzą :stuck_out_tongue:

aaa :smiley: to trochę wydatków masz na nowy rok;d

nie nie :stuck_out_tongue: Cały komplet sprzęgła TNT juz kupiony :slight_smile: ale wymienie na wiosnę :wink:

czyli się nie dowiemy vmaxu heheh :smiley: a ciekawiło mnie to ;D

ostatnio leciałem nią 95km/h ale jeszcze by się rozpędziła tylko ze juz nie chciałem cisnąć dalej no i musiałem hamować bo do skrzyżowania dojechałem:P

W piątek albo jakoś w weekend wyskoczę na budowaną obwodnice Pabianic bo juz można smigać bo na niektórych odcinkach asfalt jest heh;) No i myślę ze jakąś sesje się zrobi :smiley:

[ Dodano: 09-11-2011, 19:06 ]
100km/h powinna polecieć spokojnie :slight_smile: a ile powyżej 100 to tego juz nie mam pojęcia;P