~Yamaha TZR~ MateuszTZR~

MateuszTZR, akurat to że jest długa, tylko zwiększa wrażenie jej szczupłości. Ale faktycznie, może większe koła by coś zmieńiły, chociaż pewnie nie ma sensu większych wkładać, rs 50 tez ma takie wąskie.

dla mnie tam tzr 50 to najladniejsza 50 ;p

no może oprócz rs 50 w nowej budzie, ale i tak chuderlaki obudwa są.

z wszystkich ścigawek najfajniesze to Mito :smiley:

kondzio94 napisał:

z wszystkich ścigawek najfajniesze to Mito :D


pozostawię to bez komentarza ... Chociaż te nowe są nawet nawet...

TZR małaż kogoś chyba głowa boli... tzr jak na 50 jest bardzo duża i wcale nie jest "szczupła"

Adverion, Wiesz może jest szczupła dla tych co wolą grubsze haha ;p Jak dla mnie jest git :wink:

w sumie to każdy ma swój gust, mi mito akurat… pokaże wam te mito znajomego z miasta lalunia po prostuu :smiley:

Noo MiTo jest fajna :wink: Ale nie wiem czy to prawda (bo nigdy nie czytałem nigdzie o mito) ze jest bardziej awaryjna od innych 125cm3 2T? np. rs, nsr

no chyba najbardziej awaryjne 125 w 2T :smiley: ale i najmocniejsze ;d

gówno prawda jak dbasz tak masz , jak dobrze ją zrobisz to będzie zapier.dalać , jak nie będziesz cały czas jeździć na czerownym polu to też znacznie wydłuży jego żywotność

ale i tak wypada gorzej niż inne ;d

bo ktoś taką plote puścił w internet , a tak naprawde 90% osób które to piszą nigdy mito na oczy nie widziało

tak też może być:D

Ja na przykład nie widziałem :stuck_out_tongue:

ale spam // wrona

Wczoraj przyszedł mi nowy ślimak/impulsator :slight_smile:
Co prawda szarpnęło mnie to za portfel ale to juz koniec wydatków jak na razie :stuck_out_tongue:

origalny yamahowski to pewnie ze 150 zapłąciłes

a nie było zamienników?

wrona, Jak by było 150PLN to by jeszcze nie było tak źle ;p A tu do zapłaty było 250PLN…

Niestety zamienników nie robią…

oo kurde… to ładnie … ja bym chyba tego za 250 nie robił… ale jak już masz to wsadzaj to i mów jaki vmax

najprędzej w sobotę wymienię :stuck_out_tongue: wcześniej brak czasu …