~Yamaha TZR~ MateuszTZR~

pomyślę nad tym :wink: Zima idzie moze i będe polerował przed kompem haha :mrgreen:

kondzio94, ja tak wydech robiłem i działa. Nie stalową szczotą tylko bardziej miękką.

ale po co później bez sensu się męczyc?.. jak scansol jest ;d

Dzisiaj ponad 200PLN poszło na TZR :wink:
A dokładniej:
:arrow: Tarcze sprzęgła TNT
:arrow: Olej Motul & Castrol ;p


Stało się coś jeszcze.!!
Pękł mi plastik/owiewka wczoraj tzn. wujo pociągnął za niego i się upie***… :frowning:
wygląda to tak :



Zdjąłem juz całą owiewkę z TZR:

Wujo pociągnał ?!
A co to jakaś zakrapiana impreza była i “halny” zawiał ? :smiley:

MateuszTZR napisał:

kondzio94, ja tak wydech robiłem i działa. Nie stalową szczotą tylko bardziej miękką.



miedziane szczotki sa najlepsze albo oboje chłopaki jestescie jakby w błędzie / macie racje

druciak jest dobry do wydechu bo wydech nie jest aluminiowy i nie robią się głebokie rysy , ale przy np pokrywie był by problem

RudY napisał:

Wujo pociągnał ?!
A co to jakaś zakrapiana impreza była i "halny" zawiał ? :D


Nie no chciał mi podnieść przód TZR trochę i najpierw za kiere podnosił i bylo git :-P
A ze potem pociągnął za owiewkę to lipaa..

ALe raczej pójdzie na to pęknięcie włókno szklane i żywica ;) I wtedy będzie cacy :-)

Gratulacje dla wujka :stuck_out_tongue:

Ja bym to jednak dał do spawania. Będzie pewniej itd. Tylko powiedz spawaczowi jak coś że to nie będzie potem lakierowane bo czasem lubią pochlapać cały plastik.
A najlepiej by było gdybyś ten pion który jest i tak niewidoczny dał do spawania, a poziom, tam, gdzie widać trochę, dał od spodu żywicą i matą.

jaki wuj :confused:

[ Komentarz dodany przez: RudY: 09-10-2011, 22:12 ]
wuj jak uj :stuck_out_tongue:

Polerka rozpoczęta :wink: właśnie przed chwilą popryskałem lotkę “zmywaczem lakieru” czekam jeszcze trochę i biorę się za tarcie heh :mrgreen:

Weź Mati się odezwij do mnie na gg:D

Polerka wykonana :wink: (nie jest doskonała ale jak na pierwszy raz jest git;D) Lotka przed polerowaniem: Wszystkie papiery, filc polerski i “spray” Gdy wypolerowałem Lotke wpadłem na pomysł mojej wizji twórczej hehe ;D Czyli Polerka+ czerwona naklejka Yamaha :slight_smile: Ps. śrubki mocujące na czerwono. A to efekt końcowy czyli juz na TZR :smiley:

Hmm, myślę że bardziej by pasowało jakbyś ją na biało pomalował.

hmm no niestety polerka mizerna… i ten napis czerwony nie pasuje… przyznaj się jakieś pasty użyłeś

Naklejka chujowa, a Kowal ma rację.

Fajna naklejka nie znacie się :stuck_out_tongue: A polerka choć sam nigdy nie robiłem - mogła być lepsza :wink:

Naklejka sama w sobie fajna, ale nie pasuje tu .

każdy ma swoj gust mi się podoba z tą naklejka :wink:

wygląda dobrze , tylko te polerka bym bardziej doprowadził :slight_smile:

mleczko jest;d