~Yamaha TZR~ MateuszTZR~

Wino napisał:

a nie da rady samemu takiej zrobić ?:P



A z czegoś :P :573:

Dywersant napisał:

Wino napisał:

a nie da rady samemu takiej zrobić ?:P



A z czegoś :P :573:


No z gumy chyba nie ?:D

Kurczak, ślizg robi się twardego śliskiego plastiku(wyglądem przypomina gumę, ale to nie guma). Chińczykach robi się z gumy(bo taniej)

a to nie wiedzialem :smiley: MateuszTZR, po co ci ta guma wgl nawet jak jest starta to na pewno nie tak bardzo zeby ja wymieniac

Kurczak napisał:

po co ci ta guma wgl nawet jak jest starta to na pewno nie tak bardzo zeby ja wymieniac


Mogła się też rozsypać.

Ładnie ją wyczyściłem dokręciłem jeszcze raz i wytrzyma jeszcze trochę :wink: Ale juz wiem gdzie mogę ją dostać :wink:

[ Dodano: 19-09-2011, 17:38 ]
a aktualnie TZR wygląda tak :
:arrow:


[ Dodano: 20-09-2011, 20:51 ]
Przyszedł czas na nowy napęd :wink:
:arrow:

A stare zębatki wyglądają tak :
:arrow:


Przy okazji ze TZR rozkręcona postanowiłem odnowić CONTI :wink:
:arrow:




[ Dodano: 02-10-2011, 21:44 ]
TZR ma teraz przełożenie 12/46 lata jak głupia :wink: Jednak to prawda ze na 11z z przodu motor bardziej cierpi.
Zdjęcia:

Zdjęcie z 2 października z Zakończenia Sezonu w Łodzi.

kowal rs zapierdala ale dt’a tak ci nie pogoni bo jest zrobiona pod moc, gwarantuje ci że znajda się takie piony że rsa da rade tylko jedynce max 2 , a dt wciagnie górke nosem na 3 biegu

co do stylistyki yamahy , idzie tylko na gorsze , stare roxy miały fajniejsze klamki i przełączniki i jescze pare innych pierdołków , kolega ma roxa 2010 i wiem że była chujnia , to co fajne wywalają zamiast np dać , jakieś bardziej nowoczesne kierunki / lusterka itp , lampa na tyle mogła by byc w serii ledowa …

weź napisz jakie osiągi były na starych zębatach a jak jest teraz

o lol to twoja tzr była na tym zakończeniu a nawet nie skumałem :mrgreen:

Więc tak :smiley:
Na zębatkach 11/47(stare) przy 10tys. obr. prędkości była 80-83km/h
Teraz na 12/46 przy 10tys. obr. prędkość jest 90-94km/h
Czyli jest lepiej :slight_smile: na 11z z przodu motor rzeczywiście się męczy… ;p

[ Dodano: 04-10-2011, 21:52 ]
Adverion powiem Ci ze też nie wiedziałem ze to twoja RS była :slight_smile:
Ale ładnie guma była palona;D I najważniejsze było to ze słychać było ze silnik jeszcze jest nie zajechany tak jak u tamtego w RS hehe :smiley:

heh o tamtą to koleś chyba w ogóle nie dba :stuck_out_tongue:

Jak ma kase to nie dba i szaleje heh :stuck_out_tongue:

to ile to teraz ma to v-maxaż

aktualnie nie sprawdzany było bo ślimak przestał działać :stuck_out_tongue: Ale jeszcze przed zimą się sprawdzi :wink:

[ Dodano: 06-10-2011, 19:41 ]
Mam pytanie do was :slight_smile:
Nie wiecie jaka jest miej więcej cena chromowania ? :smiley:

Nieeee, nie chromuj nic :stuck_out_tongue:

Chrom? W TZR?

Błąd w sztuce :wink:

Chciałem ładnie lotkę pochromować :wink: bo jest porysowana strasznie… A do polerki nie mam nerw… :stuck_out_tongue: hehe;D

[ Dodano: 07-10-2011, 19:23 ]
Ale aktualnie kupiłem spray niby chromowy coś w stylu : http://moto.allegro.pl/chrom-spray-profesional-bialystok-i1822095084.html
Pomalowałem na próbę inny kawałek metalu i niestety szału nie ma … ;p

jakby co zajmuję się polerkami :slight_smile:

Te śpraje to gówno. Mówię Ci, pobaw się w polerkę. Daj szczotę drucianą na wiertarkę, wyczyść lakier (bo twardy jest ostro). Potem papierki :stuck_out_tongue: Może i w chuj roboty ale efekt jest pro. I do tego wypoleruj sety i korek wlewu paliwa. I półkę koło kluczyka :stuck_out_tongue:

Damianho napisał:

Daj szczotę drucianą na wiertarkę,

ohohoh :) powodzonka w zacieraniu rys :)