Yamaha TZR by TZR_09

to jest ten sam co na allegro :wink: link był

Docieranie to kicz :stuck_out_tongue:
Pierwsze paredziesiąt kilometrów trochę mniej dawać w palnik, a potem przez powiedzmy 500 czy tam 1000km bacznie obserwować temperaturę.
Czytałem już dość trochę artykułów na ten temat i takie moje wnioski :stuck_out_tongue:
Dzisiejsza technologia to już nie 20 lat temu co trzeba było 1000km ledwo gaz otwierać bo od razu zatarty … to podchodzi pod stereotyp w ogóle :stuck_out_tongue_winking_eye: Może chińczyki tak trzeba ale markowce ? Crossówek prawie w ogóle nie docierają - jeden trochę wolniejszy trening, a potem od razu w tubę i działa :slight_smile:
Dobre smarowanie i temperatura - tyle ode mnie :slight_smile:

aha no dzięki, myślę, że ten arisal będzie ok; ). ok teraz tylko sprzedać kurtkę i cylinder mogę zamówić :wink:

TZR_09 napisał:

sprzedać kurtkę


que? Tylko nie mów, że motocyklową :P

no tak, bo muszę sprzedac moja stara kupić nowa i cylinder zamawiam ^^, kapujesz:D

TZR_09 napisał:

sprzedac moja stara kupić nowa


To jest do przyjęcia, bo jakbyś chciał się tylko pozbyć kurtki... to wiesz ;)

do pieca :mrgreen:
A ja bym zamawiał Polini tego co ci podałem, bo jak będziesz już wał wymieniał to zakładaj konkret żebyś dymał inne tzr :stuck_out_tongue: (te u nas) chociaż i tak będziesz dymał :roll:

Adverion napisał:

chociaż i tak będziesz dymał :roll:


Zawsze można dymać lepiej :lol:

no można można. A co sadzicie o tym wale metrakit z mielocha za 800 zł? ;]

koniecznie chcesz tak dużo szmalu wywalić ? jak chcesz…
Ja to bym się cieszył i brał ten co ci tam wcześniej link wysłałem, tani a bardzo dobry

no szkoda mi kasy no ale wiesz ^^. no cóż zaczynam odkładac kase :D. kupuje chyba ten cylinder arisal z allegro a jak tam nie będzie to z maxiscoot.com

chcesz walić kase w tuning? :shock: Za 800 można kupić porządne kombi skórzane!

On woli jeździć szybko a w krótkich spodenkach :smiley:

noo dużo ładniejsze niż te oryginały

no też mi się tak wydaje. jeszcze tylko muszę śruby odpowiednio dobrać bo na razie to jest tam jeden wielki mix :smiley:

Kup szybę Raicing bo się aż o to prosi :stuck_out_tongue:

Mały UP.
Dawno mnie nie byłem i zaniedbałem troszkę. Ale już wstawiam nowe fotki i mam nadzieje ze to zrekompensuje moje winy :D.
Na początek lampa:


Może wydawać się krzywo ale w rzeczywistości tak nie jest.
A teraz wydech. Jednak Yasuni R2

Oceniajcie :slight_smile:

cudo :stuck_out_tongue:
zakładaj ten wydech :!:

Adi wydeszek będzie założony w Piątek bo jeszcze muszę go pomalować :wink: