Yamaha TzR by Harnik

Witam
Sprawiłem sobie nareście coś biegowego jest to yamaha tzr z końcówki 2006 roku ,seryjnie była w malowaniu valentino rossi ,teraz jest w jeszcze ładniejszym :lol:
z mechaniki dokładnie nie wiem co w niej siedzi na pewno sportowy wydech z końcówka od jakiegoś ściga suzuki. Posiada klakson od opla corsy ,alarm ,neony nad tylnim kołem i inne elektroniczne duperele ,z optyki zobaczycie sami
V max około 115-120
foty





Poprawiłem fotki / RudY

Ładna TZR’ka :slight_smile:
Przez ten wydech z daleka widać że to “coś większego” a nie 50’tka

Daj filmik jak chodzi na tym wydechu :wink:

no ładna,łądna, ale te srebrne plastiki to chyba nie oryginalne ?

Harnik95 napisał:

seryjnie była w malowaniu valentino rossi ,teraz jest w jeszcze ładniejszym :lol:


tak, ta minka dobrze pasuje, sam się śmiejesz z tego "ładniejszego małowania"
Pewnie była bita albo szlif i ktoś już pomalował a na naklejki kasy było szkoda.
Oryginał malowanie 100x lepszy

Harnik95 napisał:

V max około 115-120


Chyba robisz sobie z nas jaja albo Ci licznik zajebiście zawyża... 50ccm i 120kmh nawet jak na sportowy wydech 120 raczej jest nieosiągalne więc albo zawyża ostro licznik albo nie tylko wydech jest tam zmieniony.

A ten wydech to jedna wielka wieś - ta końcówka :573:
Nie toleruje zakładania wydechów od większych moto do takich 50 i 125 i innych pierdziawek, leci wsią na kilometr coś takiego ;/ Może i dźwięk ładniejszy no ale ludzie... ;/

No i to srebrne na czaszy nie podoba mi się. Lepij już by było żeby wszystkie plastiki w jednym kolorze były ;p

ona jakaś dziwna z przodu jest :/, ta czasza jest za nisko, względem koła moim zdaniem… ;/… na 3 zdjęciu to dobrze widać. I też wedlug mnie w oryginale by była 100 razy ładniejsza. No ale teraz też jest dobrze ;).

Końcówka wygląda strasznie źle przy takiej pierdziawce… Może jakby była krótsza, to jeszcze by to jakoś wyglądało :wink:

Mafioz napisał:

A ten wydech to jedna wielka wieś - ta końcówka :573:
Nie toleruje zakładania wydechów od większych moto do takich 50 i 125 i innych pierdziawek, leci wsią na kilometr coś takiego ;/


Tyyy ... ty masz wsiową NSRke :)
Jak ja nienawidzę tego określenia -.- wieś kurna ... wypier***ć od wsi

Robertus napisał:

Przez ten wydech z daleka widać że to "coś większego" a nie 50'tka


O to to

A malowanie to mi też nie za bardzo przypada ;P

Jak ja nienawidzę tego określenia -.- wieś kurna ... wypier***ć od wsi


A ja zrozumiałęm ostatnio czemu się mówi wieśniackie a nie miastowe czy coś. Ostatnio byłem na wsi to najpierw koleś jedzie czarnym gólfem 2 to "tuningu" z rozwierconym wydechem więc jest takie buuuuu łuuu itd potem jakiś koleś takim kombiakiem starym znowu wydech rozwiercony i buczy jakby miało 500koni a ze 100 nawet nie miało a na koniec koleś doprawił fiatem ciqueccento darł się na całą wieś nie wiem bez wydechu i te sportowe naklejki jakby z wyścigu wrc wracał czy coś. a w mieście to takiego czegoś prawie nie ma, na wsi pełno ;p

Takie wydechy w 50ccm to wieś tuning i tak już zostanie Rudziku ;** xD

przód jest normalnie, nie jest ani za wysoko ani za nisko… ale ja powiem wam że ten wydech nie jest proporcjonalny do reszty motorku, zresztą ja tam kocham głos pierdziwek, szczególnie ten wypaśny metaliczny dźwięk :slight_smile:
Mafioz to może u ciebie są tylko takie buraki bo u mnie ani jednego takiego nie ma :smiley: a jak pojadę na miasto to pełno :lol:

Ja w wawie widuję pełno takich lanserów, a u mnie na wsi tego nie ma :stuck_out_tongue:

No tak, u Mafioza są ludzie, którzy:
-kupują Daelimy od Kowali
-jeżdżę “tuningowanymi” samochodami :stuck_out_tongue:

Takie zaGłąbie xd

RudY napisał:

Jak ja nienawidzę tego określenia -.- wieś kurna ... wypier***ć od wsi


O to to

Mafioz gdzie ty byłeś na tej wsię Ja jakoś mieszkam na wsi ale prawie codziennie jestem w mieści i jakoś więcej takiej tandety np. półki na książki na calibrach/ golfach spotkałem w mieście.

Dywersant napisał:


No tak, u Mafioza są ludzie, którzy:
-kupują Daelimy od Kowali
-jeżdżę "tuningowanymi" samochodami :P

Takie zaGłąbie xd


pfff

Mafioz gdzie ty byłeś na tej wsię


a taka wioska za skawiną ;p pełno tego tam, w mieście w mojej okolicy jakoś tego mniej może z 1 wieśniakowóz na dzień zobacze a tam pojechałem to 3 w jeden dzień w ciągu 4 godzin xD

Może robili gdzieś na mieście zlot i tylko przez wieś przejeżdżali bo bliżej :smiley:

U mnie chyba jeden taki samochód jest :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nie uważacie, że temat jest o czymś innym kurde !?

RudY, słusznie xD
No wiec ja proponuje w tej tzr pomalować te srebrne plastiki na kolor moto i będzie ładnie… zresztą widzę że ona cała była małowana …
No i wydech wymień na jakiś ładny sportowy i będzie cacy :wink:

a mi się podoba małowanie. Malowania nikt nie zwieśniaczył więc bardziej te przypada mi do gustu niż oryginalne ze 100 nalepkami na 1m2 :stuck_out_tongue_winking_eye:
Tutaj ładnie
Niebieski niepiźdzący w oczy,
ładny srebrny pasujący do koloru wahacza i napis Yamaha żeby nikt nie myślał że to co innego :slight_smile:
A kwestia wydechu to sprawa osobista, jak lubi taki niech jeździ :slight_smile:

A wiec chłopaki to jest 80ccm, bo znam posiadacza.

Harnik95 napisał:

neony nad tylnim kołem i inne elektroniczne duperele


Wyrzuc to z niego chanbi motor !!

Harnik95 napisał:

V max około 115-120


Myslałem ze 220 będzie xD
Ogólnie w miare ładnie wygląda ogarnij co dokłade tam miasz i napisz ;-)