Yamaha TDR 125

JAKO ZE JESTEM NOWICJUSZEM CHCIALBYM PRZYWITAC WSZYSTKICH SERDECZNIE :slight_smile: MAM MALE PYTANIE APROPO YAMAHA TDR 125.CHCIALBYM W NIEDZIELE KUPIC TAKI MOTOCYKL,DWA DO WYBORU.PIERWSZY 2003 30 tys przejechane nowy tlok mitaka nowe pierscienie glowica po planowaniu nowy naped nowe opony tłumik arrow.DRUGI motocykl 2004 przejechane 11 tys nowy naped(jak dla mnie trochę za mało na 2004 mysle ze moto nie uzytkowane niszczy się bardziej ;/) jak myslicie który będzie lepszy ??i tak na marginesię to nie jest na poczatek

Teraz dopiero przeczytałem , posta i nie ten dzial (przenosze) , ale niech ci będzie nauczysz się :slight_smile: jakieś linki do allegro były by mile widziane , i ogólnie bardziej jestem za tym 04 , bo ten 03 ma stanowczo więcej wyjeżdzone , nowy napęd itp itd , ale łozyska po takim przebiegu to już długo nie wytrzymają , jako pierwsze zastanów się nad tym 04r, ale ogólnie decyzja należy do ciebie , jeźdź obejż oba , sprubuj ocenić który w lepszym stanie itp , nawet gdzieś na forum jest podklejony , na co zwracać uwage , przy zakupie moto

A ja chciałbym zauważyć, że TDR były produkowane do 2002, więc w oby dwóch coś jest nie tak :-? … Daj linki…

dzieki za odpowiedz i dzieki za pomoc w utworzeniu posta:) kazda odpowiedz jest mile widziana :slight_smile: oby więcej. tak jak juz napisalem zastanawia mnie ten maly przebieg ;/ czy nie jest za maly??co z uszczelkami gumami linkami ??nie pordzewialo uszczelki i gumy nie popekajaż

[ Dodano: 07-01-2011, 15:09 ]
panowie to jest irlandzki link i mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko temu pierwsze stalo 2 miesiące temu za 1500 euro drugi za 1350(04)o produkcji czytalem duzo i powiem wam ze sa modele nawet z 2006 roku :slight_smile: jak to się stalo nie wiem jak bede mial dowod to powiem :slight_smile:http://www.donedeal.ie/for-sale/motorbikes/1605272
http://www.donedeal.ie/for-sale/motorbikes/1679769
a tu jest jeszcze krotki filmik http://www.youtube.com/watch?v=I5vaBVSsiws
dodam ze obie sa w tej chwile w tej samej cenie ok tys e

produkcje zakończyli w 2002. Więc nie gadaj że są modele z 2006 ;)… 2003,2004 itd. też niemożliwe. No chyba że chodzi o pierwszą rejestrację.

jak juz powiedzialem wczesniej bede mial dowod rejestracyjny to dam wam znac.tak jak mowisz moze byc zrejestrowana w 2003 "Yamaha TDR 125 (opis dotyczy nowej generacji Yamahy TDR 125 produkowanej od 1995 do 2002 roku) " kawalek z wikipedii :slight_smile: negatywy pozytywy wszystkie mile widziane:]oczywiscie dotyczace tematu :slight_smile:

tak, ale to nie jest rok produkcji, bo produkcja była zakończona w 2002. Więc jeśli mają wpisane w dowodzie rok produkcji po 2002 tzn. że coś miećszane w papierach, i to może być równie dobrze 96 z cofniętym licznikiem :wink:

Tak jak Courte pisał - 2003 to może jeszcze być (końcówka produkcji itd) - ok, jakoś ujdzie, ale 2004 a tymbardziej 2006r to nie możliwe :stuck_out_tongue_winking_eye:

Opis TDR na wiki jest większości edytowany przeze mnie (manual do TDR).

Co do roku produkcji jeszcze - kontaktowałem się z Yamaha Poland - stąd ta informacja.

W papierach może być (tłumaczenie z innego na PL) tak, że ktoś przepisał rok rejestracji jako rok produkcji itd.

Ew. po prostu ktoś próbuje wcisnać kit.

Najlepiej jeszcze jakbyś zdobył nr VIN motocykla i wysłał zapytanie do Yamahy, albo sam spróbował rozkodować.

Przebieg oczywiście jest mega mały. Może być cofnięty albo licznik już się przekręcił i ma 111k :slight_smile: Chyba, że ktoś robił ok 1kkm rocznie, ale przy sprawnym motocyklu raczej wątpię ;]


Nie wiem jak ma Irlandia, ale w Wielkiej Brytanii mają taki system

http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/OwningAVehicle/Mot/DG_10020539

Możesz sprawdźić historię motocykla Online.

Nie wiem jak daleko sięga historia. Po prostu przy każdym przeglądzie dane lądują do bazy ;] I stąd wiem np., że moja Cebula miała na przeglądzie prawie 40k mil, a ja kupiłem ją z przebiegiem 30k mil.

Shakin napisał:


Przebieg oczywiście jest mega mały. Może być cofnięty albo licznik już się przekręcił i ma 111k :) Chyba, że ktoś robił ok 1kkm rocznie, ale przy sprawnym motocyklu raczej wątpię ;]



No w TDRze łatwo się przekręca licznik, ale ciiiii :D

a w temacie na ogloszeniu pisze swap? Czy ja dobrze widzę? Moze ona ma silnik od dt wsadzony i stad ten rocznik ktos wymyslil ?

Tak, jest swap w tytule, ale chodzi o to, że on chce się też zamienić. Tam w treści wpisał, że na jakaś 250 czy cos.

Wino napisał:

a w temacie na ogloszeniu pisze swap? Czy ja dobrze widzę? Moze ona ma silnik od dt wsadzony i stad ten rocznik ktos wymyslil ?



Przecież TDR oryginalnie ma silnik taki jak w DT :P