Yamaha TDM850 3VD by KruczeK

Ja pierdole … -,- wyjebany sprzęt :wink:



p.s. sorry ale nie umiem tego inaczej wyrazić :pp

a zdradzisz na jaki kolorek chcesz małować :?: :roll:

malowanie to jeden z najodleglejszych planow wiec nei mysle o nim wcale :wink:
odpowiem jak zwykle :stuck_out_tongue: na jakis fajny :smiley:

dobra to teraz mów jak się jeździ … nie za mało mocy ? :smiley:
Ty się na to przesiadłeś z 50ccm ? :lol: Jakie uczucie hehe :smiley:

no normalnie się jezdzi :smiley: mocy raczej szybko nie braknie :smiley:
przesiadlem się z 50 ccm ale ja sporo jezdizlem moto kolegow itp wiec to nie bylo tak ze ciagle jezdizlem xr6 a tu nagle kupiłem sobie 850 :slight_smile: tylko trochę pojecia mialem co takie cos potrafi. wystarczy trochę oleju w glowie i można jezdzic wszystkim :slight_smile: na razie o jezdzie za wiele powiedziec nie mogę bo nawet 150 km jeszcze nia nie zrobilem.
jezdzi się przyjemnie :slight_smile:

nie czytam opisu bo mi się nie chce :slight_smile: ale takie samo cos stoi pod moją budą tylko w innych kolorach i to całkiem fajne jest :slight_smile:

Dywersant napisał:

Courte napisał:

Gratuluję sprzęta! Ja jak zrobię prawko to będę polować na pegaso 650 :-)



Nie mogłeś wcześniej powiedzieć?! Mój nauczyciel od angola chce sprzedać i powiedział, że jak mu kupca znajdę, to mi 4. postawi :P A fajną ma tą Pegaso, bo ze wszystkimi bajerami w super stanie :D


To taka mała dygresja była :P




sorry za OT, ja to będę szukał moto do 4tys. max więc raczej odpada :P

Courte napisał:

sorry za OT, ja to będę szukał moto do 4tys. max więc raczej odpada :-P



Ale jakbyś znalazł jeszcze z 3700, to warto dać, bo moto naprawdę w zajebistym stanie ;)


Sorry za OT :P

fajne moto, idzie na kolo?

tak, z gazu na przednie jak to powiedział ktoś [chyba exent] :smiley:

wiktor24 napisał:

tak, z gazu na przednie jak to powiedział ktoś [chyba exent] :D


Jasne ze ja :D na ircu ;P


Yeye, tdm na 2 koła z gazu idzie yeye

excent napisał:

Yeye, tdm na 2 koła z gazu idzie yeye


mój keeway obecnie bez gazu, cylindra, wydechu, gaźnika, wariatora, paska, sprzęgła i bęzyny idzie na 2 koła.

kto ze mna pojedzie urwac leb debilowi norvidowi ? zalozyl konto tylko po to zeby się zapytac czy idzie na kolo :573:

Kruczusiu , ja w wakacje z wielką chęcią to zrobię , wpadnij po mnie alfą do GD i pomogę ci go szukać i ja mu wyrwę nogi z dupy :slight_smile:

To do mnie na śląsk też możecie podskoczyć :slight_smile:

i po drodze do małopolski po mnie jeszcze wbijcie jak do Rudego będziecie jechać :smiley:

wal się ty masz NSR :slight_smile: a ja tym moim jebakowozem to tłukłbym się z 4-5 godzin zakładając że bym go nie zatarł

wrona napisał:

a ja tym moim jebakowozem to tłukłbym się z 4-5 godzin zakładając że bym go nie zatarł


skąd ja to znam xD
jak keewayem jeździłem to poza miasto w trasę 30km jechać nie chciałem xD
skuter to jednak dobry na miasto czy do sklepu bo w trasy to tam się ten silnik zajedzie chyba że byśmy wolno jechali ale to znowu jechać 45kmh to takie jebanie się ;p

wrona napisał:

Kruczusiu , ja w wakacje z wielką chęcią to zrobię , wpadnij po mnie alfą do GD i pomogę ci go szukać i ja mu wyrwę nogi z dupy :)

RudY napisał:

To do mnie na śląsk też możecie podskoczyć :)

Mafioz napisał:

i po drodze do małopolski po mnie jeszcze wbijcie jak do Rudego będziecie jechać :D



haha ... i jeszcze jedno miejsce w aucie dla mnie zostało :pp 8-)


a skąd wiecie z to był norvid ? :->

krzysiek508 napisał:

a skąd wiecie z to był norvid ?


bo to w jego stylu :D :P