Yamaha DT 50X :D

Obrotek jest ale elektryczny u mnie. Ale to nie to samo co analogowy ;p a w lesię sobie też idzie pojeździć :smiley: chociaż ja i tak nie wjeżdżam do lasu. Jeżdżę po normalnych szosach.

Taaa i będę kombinował … potem termometr i kopke może jeszcze

Witam,
po długiej nieobecności pragnę poinformować iż nie zdążyłem się załapać na prawko A więc Dt póki co zostaje. Na dniach ją uruchomię i wypucuję, od czasu do czasu pojeżdżę jak będzie ciepło :slight_smile:

Teraz mój główny środek lokomocji to to:



co nie oznacza że motorek będzie odstawiony na bok :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

mateuszpasiu napisał:

po długiej nieobecności pragnę poinformować iż nie zdążyłem się załapać na prawko A więc Dt póki co zostaje.



nie pierdziel farmazonów .. prawko A można jescze robić , to jdzie w 2013 roku dopiero ..

To możliwe, z tego co u nas w WORD’zie huczeli to nie można już :smiley:
Póki co to nie chce mi się i nie mam czasu :stuck_out_tongue:

rob puki można. Prawko A wchodzi w zycie w 2013 roku wiec zdazysz jeszcze zrobić :wink: sam bede robil za rok pytalem się kolesia i mowil ze jak się nic nie zmieni to normalnie będzie można :wink:

dokładnie tak jak mówią koledzy… A że nie zrobiłeś A toś trochę zlamił.

B robiłem w zimę więc wiesz :wink:

zawsze można umowic się na jazdy jak się zrobi cieplo :wink:

ja mam jazdy od przyszlego tyg z czego terori w rzeczywistosci mialem 16 godzin a powinno byc 30 to ciekawe ile ajzdy bede mial ;)) dla mnie lepiej. szybciej skoncze :wink:

huj wie co to ma w zwiazku z tematem :573:

[ Komentarz dodany przez: RudY: 16-03-2011, 22:51 ]
Ja też miałem jakoś około 15h teorii :wink:
Z czego 1/3 (większość filmów) przespałem :smiley:

To was zagne, ja miałem 3h teorii xD
A jazd jakieś 13h.

Ogólnie trochę wczoraj polatałem, po pół roku przestoju DT odpaliła za drugim kopem :wink:

to ładnie