Yamaha BWS / Bbobek

Kowal napisał:

A wziąłeś pod uwagę że rox ma większe koło? I to może się przełożyć na prędkość?



co ty kurwa nie powiesz ?? Przerabiałem to nawet w tkr 2 cale dały ok , 5km/h więcej , w boosterze są 10 w roxie 13 ale w buscie mam laczek 90 czyli tak jak bym miał 12"

Kowal napisał:

Jak miałem mało powietrza to mi rox zwolnił o 5km/h



a to sięrmiećngo z tego powodu nie że koło ci się zmiećjszyło tylko był wiekszy opór dla silnika ..

Pomijając fakt, że jesteś w Angolii, a tam same cioty to byś musiał po kolei sprawdzać wszystko np. pożyczając :stuck_out_tongue:
Ja bym pierw obstawiał wydech

tak logicznie myślać to napęd bo jak by to był wydech to albo by nie kręcił albo by krecił nie mając silły , a on kreci wstaje z każdych obrotów , wystarczy lekko szarpnąć za kiere…

no ale kurrrwa próbowałem wszystkiego i mysle że nawet rolki sa lekko za CIEŻKIE bo jak dawałem lżejsze to muł który jest na dole stawał się już uciązliwy a jak bym dał lżejsze to myśle że wgl by znikł… ale lżejsze rolki na pewno nie poprwawią v-maxu …

chyba zostaje mi się przezwyczaic do 50km/h …

ciekawe jakbyś go oddał do jakiegoś serwisu żeby obczaili o co cho… Ale ja mimo wszystko wyrwał bym gdzieś za 10funtów serię wydech i spróbował:)

tutaj serwisy sa tragiczne w PL moze by ktos wyczaił , poszedłem do serwisu i pytam się ziomka ( w kazdym serwisie powiedzieli mi to samo) co moze3 byc przyczną czy ma jakiś pomysł , a oni mi odpowiadają , no wiesz to jest stary skuter , pewnie dlatego …a wiedzą że stary bo w Angli tablica rej. to zdradza :slight_smile:

I co z tego, że stary ? :smiley:
Ja bym się z nim dalej droczył :stuck_out_tongue:

ja mówię że to silnik manarelli który był tez montowany w dużo nowszych piździkach i seryjnie ganiają ponad 60km/h to się tylko głupio uśmiećhają :slight_smile:

a ile ci tych obrotów dzwonu na 1 obrót kołem przypada konkretnie???

wydech możesz też mieć zarypany cały sadzą w środku ale wątpię że aż tak by go dusiło

nie pamietam chyba 13 obortów było ,

a pasek to sprawny maszł

no własnie wyglądał mi na ok , ale zaczynam się zastanawiac bo jak go wczoraj asciagnałem to taki trochę jak by waski się wydawał , i nie wchodzi na sama góre wario

A powinien wchodzić :stuck_out_tongue: Wymieniaj. I mi też flaszke przywozisz jak to będzie pasek. :sunglasses:

Pomijajac fakt że wcześniej o co prawda nie na tym forum pisałem o tym ale bd kiedys jechał do Madzi to wbijesz do łodzi i możemy rozpracować jakąś przywitalną flaszunie :slight_smile:

Przecież robimy zlot jednosladowy w łodzi o_O

Wroniak, czy Ty się musisz chwalić że do mnie wpadaszł :stuck_out_tongue:

co za off-top o rozwalaniu flaszek. Wstydźcie się.

Ja nie muszę wbijać do łodzi bo w niej mieszkam obecnie :wink:

wrona - uważaj na Deski :smiley:

wybitny suchar milordzie

aleeeeeeż mnie wpienia jak teraz wszystko suchar, suchar, suchar tu, suchar tam …
kur*AAAAAAAAAAAAAA

suchary są fajne :stuck_out_tongue: