Yamaha BWS / Bbobek

nie pracuje w tym tyg prawie , i mam zajecie :slight_smile:

mam miejscówe na gibony !!






jak na tel to całkiem dobre foty nie ??

Dobre:) jak tam dalej bijesz rekordy prędkości 45-50?:smiley: heuheuheuh

tak …

byłem w polsce ziomek miał mi podrzucić twardszą centralke i nie podrzucił …

i chuj a tutaj nigdzie nie idzie tego kupić …

No to chujnia panie… Ty masz zamiar kiedyś do PL się przeprowadzić?
Poza tym byłeś tyle w Polsce to mogłeś wpaść na browara no może dwa, ewentualnie 7

to ty mogłes wpaść :slight_smile: jak z danielsonem robiliśmy urodziny !!

edit do PL wracam najprawdopodbniej w październiku

na stałe już?

[ Dodano: 17-04-2012, 15:11 ]
a zaprosił mnie ktoś?:smiley: nawet nic nie wiedziałem, a do 3 miasta mam 150km i nie miałbym gdzie kimać;/

kondzio94 napisał:

na stałe już?



yup

wrona napisał:

jak z danielsonem robiliśmy urodziny !!


jak ?! co ty du**sz ?! :D

Nom :slight_smile:

Ale Danielu w wakacje poprawka albo bydzia a jak nie to wezmę się lepiej za organizacje
i zrobimy taki melanż że do domu bd wracać na czworaka :lol:

A tak BTW stoimy na światłach i czuje że mi wali wódą a ten debil otworzył łyhe :smiley:



no i patrz się gnoje nawet nie pochwalą o_O

Ale na następna ich impreze to się chyba wybiore :smiley:

Wino dawaj na SGP bo myśle że po bydzi moja wątroba i portfel nie będą zadowolone z kolejnej imprezy :slight_smile:

no zobaczymy jutro rano zakładam i moze bd lepiej :wink:

i powiedzcie mi cos o tej swiecy ?? za mało czy za dużo paliwa ( realu trochę jasniejsza / telefon)



ten booster NIGDY nie pojedzie szybciej niz 50km/h no chyba ze z przepaści…


wyobraźcie sobie że mam 2 centralki zieloną +17 ( mega miekka) i czerowną małossiego ( w kurwe twarda) i jest KOMPLETNY brak różnicy pomiędzy nimi po założeniu , porpostu ten silnik WOGULE nie reaguje na zmiany , jedynie jaka zmiane odczułem to jak dałem cieższe rolki 0,5g i wtedy był mół na dole …

kupiłem go , 45km/h ok jest przytarty wymieniłem cylinder na sporta , rekacji brak , ok regulacja , albo sprzegło, wymieniłem sprzegło , dalej 45km/h , zaczalęm bawić się w regulacje , ZERO zmian co najwyżej na gorsze ( tak jak mówiłem z rolkami ) przy katach idzie z niego wyciągnac 50km/h co jest do kurrrwwwy nedzy !!!

moim zdaniem obroty go blokują, coś może z elektryką:)

Kondzio ile razy trzeba ci tłumaczyc że obroty kreci jak pokurwiały

to co z tego, dla mnie to i tak coś z elektryką. Albo ma mega krótkie przełożenia… toż to jest kurwa proste jak budowa cepa taki silnik…
Ja bym obczaił wydech,przełożenia jeżeli wykluczasz elektrykę, kumpel tak miał że na sportowym wydechu skuter nie chciał jechać a na seryjnym zapierdalał jak pojebany:)

kondzio94 napisał:

kumpel tak miał że na sportowym wydechu skuter nie chciał jechać



regulacja panie regulacja ... albo wydech był gdzieś jebnięty , i zastanawiam się czy moj tez nie zgubił rezonansu bo bys spawany 2 razy ..


kondzio94 napisał:

to co z tego, dla mnie to i tak coś z elektryką



no to powiedz mi jak ta elektryka może naniego źle oddziaływać :roll:


kondzio94 napisał:

Albo ma mega krótkie przełożenia..



wykluczyłem to także , ziomek sprawdźił dla mnie ( w aeroxie) i wyszło że u mnie trzeba obrócić dzwonem tylko o jeden raz więcej żeby uzyskać pełen obrót koła


kondzio94 napisał:

jest kurwa proste jak budowa cepa taki silnik...


stary jeżeli dasz mi pomysł go co go naprawde muli i to się okaże , to to przysegam ci że jak w wakacje bd miał dostęp do auta to ci przywioze osobiście flaszkę, chyba że pojawisz się na bydzi ..

wrona napisał:

kondzio94 napisał/a:
Albo ma mega krótkie przełożenia..



wykluczyłem to także , ziomek sprawdźił dla mnie ( w aeroxie) i wyszło że u mnie trzeba obrócić dzwonem tylko o jeden raz więcej żeby uzyskać pełen obrót koła



A wziąłeś pod uwagę że rox ma większe koło? I to może się przełożyć na prędkość? Jak miałem mało powietrza to mi rox zwolnił o 5km/h