Yamaha Aerox JDM, 70 Polini, ciekawy egzemplarz.

Yamaha Aerox/MBK Nitro


Pozostałe zdjęcia na końcu ogłoszenia.


Na początek podstawowe informacje:

Skuter wyprodukowany w roku 1997,
sprowadzony z Włoch w 2008 roku,

wtedy przeprowadziłem kilka modyfikacji silnika i nie tylko:
- dostał nowy cylinder o pojemności 70ccm Polini, moc jaką uzyskuje ten cylinder to 15KM według producenta,
- wariator Top Performance,
- nowy pasek,
- sprzęgło Top Sport,
- sportowy wydech Gianelli,
- większą dyszę gaźnika,
- zawór membrankowy Polini,
- wał korbowy (nie pamietam jakiej marki)

Jak widać byle czego nie wkładałem, Polini czy Top Performances to jedne z lepszych marek, jeździłem na motulu.

Oprócz modyfikacji mechanicznych, skuterek dostał:
-nowy biały lakier z palety Yamahy, lakier z utwardzaczem, małowany pistoletem,
-kanapa wytapicerowana białą eko skórą,
-kierownicę TNT,
-malowana pokrywa przekładni oraz
-polerowany kickstarter.

Co jest nie taką?
-czasami ma problemy(to chyba w każdym skuterze) z odpaleniem jak jest zimny ale od tego mamy ssanie :slight_smile:
-nie ma akumulatora (nowy kosztuje 50zł) oraz kierunkowskazów (nie są obowiązkowe, przednie oryginalne mogę dorzucić, tylnych nie mam ale za 40 zł można kupić bez problemu),
-brakuje też rączki (nie wiem jak nazwać) od ssania, także musimy ciągnąć bezpośrednio za linkę,
-tylna opona do sklejenia.

Teraz coś ode mnie, bzyczek prezentuje się naprawdę świetnie, nie jest podrapany ani połamany. Co prawda V-maxem nie grzeszy ale za to ma dużo siły i dobre przyśpieszenie.

Przez wielu uznany za jeden z najciekawszych egzemplarzy w Polsce, naprawdę zwraca na siebie uwagę.

Dlaczego sprzedaję? Ponieważ kupiłem samochód, do którego również sporo inwestuję, i potrzebuję lekkiego zastrzyku gotówki, po za tym skuterem już od ponad roku jeżdżę tylko okazyjnie.

KASK W GRATISIE.

Do obejrzenia w Sadurkach, (miejscowość na trasie Lublina - Nałęczów, 20km od Lublina)

Cena: 2300 do uzgodnienia.

Kontakt.
tel: 518927872
gg: 655942