Yamaha Aerox i tylko 50 km/h ???

Wariator weź Malossi Multivar, nie Hebo NG :!:

RoXoR napisał:

edno pytanie, czy da się zamontować gaźnik z ssaniem automatycznym do skuter z ssaniem ręcznym ??


wszystko się da,ale ja ci radzę miej to ręczne bo jest 100 razy lepsze ręczne od automatycznego

I gaźnik od AC do LC powinien pasować ale nie jest pewien w 100%, byle tylko w króciec dobrze wszedł i filtr powietrza :slight_smile:

RoXoR napisał:

Jedno pytanie, czy da się zamontowac gaxnik z ssaniem automatycxznym do skuter z ssaniem ręcznym ??

Da się, ale trzeba chyba dorabiać kable do zasilenia. Ale lepsze jest Ręczne, automaty się czesto psuja i zacinają.

Dziś małem trochę czasu i zaglądnąłem do tłumika w poszukiwaniu blokad :smiley:
Konkretnie patrzyłęm na kolanko od cylindra.
Według mnie nie jest to blokada, ale chciałbym znać Wasze opinie na ten temat.
Link do zdjęć: http://www.aukcjoner.pl/gallery/002556189-.html#I1
Na zdjęciah widać równierz filt powietrza, czy według wAs w filtrze mam blokady czy nie ? Mi się wydaje że te dwie gumowe rurki to sa blokady.
Na zdjęciach jest także licznik, czy mógłby ktoś pomóc mi w tym, że chchaiłbym aby na liczniku od 0 do 45 było podświetlenie na zielono, od 45-ok 60(lub 70) na żółto i od 60(czy tam 70) na czerwono???
Tarcze postaram się jakieś znaleźć ale to już nie w tym temacie ;d

Na moje to tam blokad żadnych nie ma.

blokad w wydechu nie ma te nierówności to od uszczelki…
a pokarz zdjęcie od drugiej strony tej drugiej rurki…
i nie wiem czy wiesz ale masz dziurę w obudowie filtra powietrza! zaklej ją!

JEśli chodzi o tą dziurę w obudowei filtra powietrza to wiem o niej doskonlae, już ją zakleiłem. Poprostu chwilowy brak funduszy na nowy filtr i muszę na starym jeździć…
Jutro bądź po jutro dodam fotki drugiego kolanka o któe prosił ADVERION.
A nie wiecie jak rozmieścić diody czy żarówki w liczniku żeby się świecił jak wyżej napisałem ??