Yamaha Aerox czy coś innego

siemka miałem przez 3 lata skuter 4t chiński teraz czas przerzucić się na coś mocniejszego i pod stunt mam na oku yamahę aerox rok 2000r za 1800zł tylko że do wymiany są łożyska główki ramy ale jest też i po tuningu pod stunt brała udział w zawodach stunt gp bydgoszcz stuningowane ma cylinder malossi 70cm3, nowe sprzęgło mallossi to tyle chyba że lepiej kupić coś innego doradzajcie

jak brała udział w Stunt GP , to koleś wiedził jak jak jeździć czyli raczej skatowana nie jest , łozysko głowki ramy , to 30 min robty max godzina , trudne to nie jest bardziej czasochlonne , i panowie proszę bez spamu typu weź biegówke itp itd (bo to nic nieda), a ty ffilipp16, zastanów się porządnie ( nie pytaj kto co poleca bo każdy ci opwie że biegi) czy nie chcesz biegówki , jak zmienisz zdanie to daj znaći wtedy ci cos radzimy , a jak chcesz skuter , to bierz tego roxa jak cena nie jest wygórowan , tylko obejżyj se dokładnie , gdzieś na forum jest podklejony o tym na co zwracać uwage przy zakupie 2oo

mam mało kasy i biegówka nie wchodzi w grę tylko pojemności serii 50cc mozę być po tuningu ale tylko skutery i nie żadne chinole a Wrona jak chcesz to mogę ci tu wkleić filmik z youtube jak startował w stunt gp

możesz dać , bo jestem ciekaw o kogo chodzi , :slight_smile: