Yamaha Aerox 70ccm by Brzoza

Witam.

Chciałbym Wam przedstawić skuter mojego kolegi Brzozy. Jest to Yamaha Aerox z 1998 roku. Jeździ nim ok. lat

Skuter został poddany tuningowi:

Części:

Tuning mechaniczny:
Cylinder: Malossi Sport 70
Wał: Stage6 HPC, łożyska na wale: Stage6 TEFLON
Wydech: Yasuni Z (myśli nad R’ką)
Sprzęgło: Hebo R
Dzwon sprzęgła: RMS
Pasek: Stage6
Filtr stożkowy: Revo S-Type
Króciec ssący: RMS (odblokowany)
Blokada obrotów :smiley:

Tuning optyczny:
Kierownica: Hebo
Adapter kierownicy: STR8
Dźwignie hamulców: TNT Carbon
Osłona stacyjki czerwona
Lusterko: F1 Carbon
Nadkole BCD Extreme
Nakładka siędzenia Revo
Nóżka boczna IGM
Lampa Revo LED Lexus Style z kierunkowskazami
Pomalowana przekładnia i dekiel pompy wody
Pomalowane napisy na oponach
Przedłużka amortyzatora

Osiągi na tycz częściach to 110 km/h(mierzone autem), ponieważ nie posiada liczników.
Skuter bardzo ładnie prezentuje się w rzeczywistości, na fotkach jest inny kolor niż na żywo.

Plusy:
+zwinny
+zrywny
+szybki
+na pewno zwraca na siebie uwagę
+hamulce

Minusy:
-niewygodny na dalsze wycieczki
-metaliczny dźwięk Yaśka (mi się podoba, jemu nie)

Podsumowanie:
Wg mnie skuterem jeździ się bosko. Tuning został zrobiony profesjonalnie i teraz są tego wyniki. Poleciłbym każdemu takiego Rox’a.

Fotki:





Pozdrawiam i proszę modów o poprawienie fot


Jak poprosiłeś to masz :smiley:
Na przyszłość dawaj je mniejsze :slight_smile:
Będzie szybciej stronka chodzić / RudY

Maszynka warta uwagi, zrobiona z gustem;] Podziwiam, gratuluję;d

Zajeb**cie się prezentuje
naprawdę super mi się podobra

Ladnie :wink: dekikatnie z wyczuciem i bez przesady… Wyroznia się od innych roxow ale nie wiem jeszcze czym xD

Niestety kolega sprzedaje roxa:( Przesiada się na tzr. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to:AUKCJA

trochę się dziwie i nawet nie wierze że leci 110 na seryjnym wariatorze i gaźniku 12mm ;p

To jest nie możliwe żeby chociaż 80 cisnął na 12mm gaźniku:D Chyba, że ma te specjalne tuningowe dysze, co dają dużo KM :smiley: A tak mi się wydaje, że widziałem wcześniej tego ROX’a na allegro :stuck_out_tongue:

ladny roxik ;))
Kolorek mi się podoba

kolejny rox z białymi Felami kiera bmx ;/ nic inwencji twórczej

Rox jest sprzedany, kupił już TZR z 2005 roku. Gdy ją ogarnie pokażę Wam fotki. :slight_smile:

Tylko idiota by mógł sprzedać takiego roxa żeby kupić biegówkę w 50, chyba że założy 70 albo 80ccm, a jak nie to jest kretynem

Właśnie bardzo dobrze postąpił, poza tym może by tak zmienić temat czy coś, a najlepiej spalić wszystko.

TA bardzo dobrze zrobił żeby takiego zaje.istego roxa zamienić na piździdło w 50ccm :roll: Rozumiem jak by zamienił na jakieś125 np tak jak adverion czy jak mu tam, kupił zajebistą rs 125, a nie 50

jak go skuter zaczoł wkurwiać to co się dziwic? może mu się znudziła jazda na skuterze i chce biegi a np. nie ma kasy na 125 albo prawka a na nielegalu nie chce? zrozumienia trochę…

I tak to nie jest legal bo tzr ciśnie ok 80 km/h :smiley:

A może zamienił z dopłatą 10.000zł ? :smiley:
Też mu się nie opłacało i debil ?

Sprzedał roxa i kupił biegówkę. Normalnie byście powiedzieli że dobrze zrobił. Fakt, ten rox jest fajny, ale skąd wiecie że ta tzr nie jest lepszaż

Bo u mnie w mieście jeżdżą 4 tzr i jedna tylko zapierdala bo ma top performances 70ccm, a druga ma sam wydech hebo i dość że ledwo jeździła, to w sięrpniu leżała pod samochodem kominiarzy koło tesco w Pińczowie

Zrobil i wystawil na allegro i napisal ze nigdy nie miala szlifu a wbila się w samochod do polowy :lol: :lol:

pikus napisał:

bo tzr ciśnie ok 80 km/h :D


Pffff... kpisz :-P

Na moje to dobrze zrobił że zmieńił na biegi. No bo ile można jeździć automatem? :roll: