Yamaha Aerox 2006r excent'a

Po dwóch latach siędzenia na forum oraz posiadania Aeroxa zdecydował się pokazać Wam mojego roXa ;O

Nie jest to byle co, bo full tuned rox na full serii :stuck_out_tongue:

Nie chce mi się dużo pisać.

Kupiony 29.03.2008r.Rocznik to 2006, aktualny przebieg 10k, sprowadzony w Anglii, pierwszy właściciel w Polsce.
W sezonie 2008 jedynie co wymienione to kierunkowskazy na karbonowe. W poprzednie wakacje zdjąłem blokadę z wydechu myśląc, że to jest przyczyną, iż jedzie “tylko” 70km/h. Niestety wtedy nie wiedziałem że to na przyspieszenie, ale się przydało. Gdy się dowiedziałem, że niektóre części mam już zużyte - wymieniłem je. Wymieniłem zużyty pasek oraz dzwon sprzęgła - obydwie części Malossi :wink: (pisałem na forum o tym). I od wtedy pędzi min. 80km/h. Jest to prędkość optymalna, osiągana bez problemu jak 70km/h, ale żeby leciał więcej to już ciężko. Dbam o niego cały czas przez 2 lata. Nigdy mnie nie zawiódł! Zawsze odpala i jeździ. Obym nie “wykrakał” ;s

Co mój roxik posiadaż
- dodatki Carbonowe (osłona licznika i stacyjka)
- siatka we wlotach

Oponki Pirelli - loffciam je :> przód 130, tył 140 - 13"
Technicznie full seria, oprócz wspomnianych części, które się są tak ważne, abym mówił, że był tjuning.
Jestem zadowolony, choć po tych 2 latach brakuje mi mocy i biegów.

Kilka zdjęć sprzed 2 lat ;s (jeszcze z Allegro :stuck_out_tongue: ale się nic nie zmieńił)





Specjalnie dla Was może zrobię nowe zdjęcia :wink: ostatnio umyłem, więeeeec ; ]

Plany - szczególnie żadne, ale jak coś:
- tuning mechaniczny: wydech
- naprawić stopkę centralną (lekko krzywa, niedużo roboty)
- ogarnąć lewy kierunkowskaz - miga wolniej niż prawy


pozdro ;|

excent napisał:

przód 140, tył 130 - 13"



Jak to?! Masz napęd na przód, czy coś :P

Chyba wiesz o co chodziło -,- nie chce mi się poprawiać :stuck_out_tongue:

No mam na przód. Pisałem kiedyś:
“rox idzie z gazu na przednie”.

excent napisał:

No mam na przód. Pisałem kiedyś:
"rox idzie z gazu na przednie".



A no tak... zapomniałem całkiem, przepraszam.

btw Ostatnio widziałem u siebie gościa z Wawy na Rox'ie który to gość miał w nim sakwy boczne i jechał sobie na weekend nad rzekę Bug :D Pokonał trasę liczącą łącznie 400km 8-) Wychodzi na to, że jak się chce, to i Rox'em da się jeździć turystycznie :D

O co chodzi z tymi Oponamiż?? na przodzie szerszaż? o.O

excent napisał:

AluFelgi


To raczej nie nowość w roxach -,-

Pfffffffff czym Ty się chwalisz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kujowe oponki :wink: Kup se lepsze :stuck_out_tongue:

Zapomniałem, że ma silnik. I to spalinowy!! Minarelli Horizontal ; o


Dywersant, ja bym w życiu nie pojechał na taką trasę skuterem. Nie chodzi o Aeroxa, ale żadną pięćdziesiątką… Chyba, że miałoby to drugi bieg od 80km/h i ciągnęło 120, to co innego.

ja znam typa co kałejem ry8 poleciał w trase 400 km :slight_smile: miał tylko sportowy komin :slight_smile:

a był pijany ?

Musiał być naćpany

mnie tam po 30minutach ciągłej jazdy na keeway dupa bolała od kanapy bo niewygodna strasznie to pozdro dla tego ziomka tam jak on musiał jechać tyle i to keewayem xD

No roxem mbym leciec, ale nie keewayem, mialem oba i wiem jaka jest roznica :stuck_out_tongue:

Jak przesiadka z gówna na kał -,-

Dzisiaj specjalnie dla j.pl zrobiłem foty ; o
trochę ich jest, więc mogą się długo ładować ;f 11,5MB…

endżoj










następny z maleńkimi fotami…

Mnie się same zmniejszają ;o pozniej miniatury wstawie

Miniatury są ale się długo wczytują bo mają z 3 megapixle (na oko mówię) -,-
Trza je było zmniejszyć i później wrzucać

Tylni lewy kierunek ci odlata :smiley:

Robertus napisał:

Tylni lewy kierunek ci odlata :D


;o nie widziałem :shock:

Aaaahahaha jaki koleś ;D