Wyprawa dookoła POLSKI - Skuterem 49ccm! Wakacje 2011

Organizatorze może zapuścimy wici w silesiatv i eska slask?

Vezyr napisał:

A i żeby nie było-ja nie jadę, bo nie mam czym :evil:

Jest jeszcze dużo czasu może coś załatwisz?

Wodzu, ja jechać nie pojadę, choć bym chciał.
Ale gdy być potrzebował jakiejś pomocy w okolicach Trójmiasta to chetnie pomogę - z assistance włącznie.

Trójmiasto to niedaleko odemnie :D 130 km :) może byśmy byli w okolicy :D

Ja o sponsoring zagadam z Orlenem i Motor Landem.

Witajcie mam BARDZO DOBRĄ WIADOMOŚĆ
Mianowicie :) Zostałem zaproszony do Redakcji Gazety Głos Pomorza w zwiąsku ze Skuterową Wyprawą :) Będe tam rozmawiał z Panem Mareckim :) <jest on tatą mojego kolegi z którym chodziłem do klasy 6 lat<podstawówki>> więc myśle że jeszcze bardziej spróbują Nam pomóc w znalezieniu sponsora :) Damy radę !!! W piątek około godziny 12.00 idę do redakcji rozmawiać, jadyny problem to, że nie jestem pełnoletni :( i papiery wszelkie <związamne z przekazaniem pieniędzy> pujdą ewentualnie na brata :D bo Wodzu jest za daleko.
Napisałem też do Firmy ze Słupska, a mianowicie Firmy Bajcar :) i do firmy Statoil :)

Inca Street nie znajdę nic, bo w sierpniu mam 18-stkę, na którą zamierzam prawko zdać i kupić auto.A sam fakt, że na samochód moooże 2000zł będę miał sugeruje, że o skucie mogę zapomnieć. /OT

Szkoda a tak wg ile nas będzie jechało?

Napewno jadę Ja - Flash50, Ty - Inca Street :) i Wodzu :D a jeszcze 4 osoba do kompletu i w 4 można już jechać :D

I daniel i jest już 4 napisałem już o sponsoring do motor landu i w poniedziałek do orlenu napisze? Załatwił ktoś już coś oprucz Flash?

Witam.
A o KrzyśkuP zapomnieliście?:)

Znalazłem coś takiego w necie:

http://www.auto-swiat.pl/1-wyprawa-chinskim-skuterem-dookola-polski

Może ktoś ma wejście do importera, dystrybutora który chciałby długodystansowo przetestować swoje maszyny jednocześnie pokazując całemu światu że ich modele są bardzo wytrzymałe :)

Może tacy wielcy jak Kymco, Sym i inni?:)

Pozdrawiam

Ooo .. na taki długodystansowy test, jakby sie udalo komus to ogarnac, to ja oczywiscie sie pisze jako jeden z pierwszych ^^.

Na test skuterem nieswoim to z chęcią i ja, ale wiesz :) A ten test co Wodzu dał to na skutery.net był już dawno i nawet 2 użytkowników tamtego serwisu brało udział.

Vezyr napisał:

Na test skuterem nieswoim to z chęcią i ja......

BA, wcale się nie dziwię takiej odpowiedzi:) Jakby do takiego czegoś doszło (nie swoim) a byłoby pewnie 1000 chętnych.....

Dajmy coś od siebie.... sorki - z tym już trudniej:)

Ale jest już parę osób co chce coś dać od siebie:) W imię szczytnego i ciekawego przedsięwzięcia.

Napisałem do Ret Bike :) Napisałem do Ścigacz.pl żeby zostali patronem medialnym, Napisałem o wypożyczenie kamerki na kask, napisałem do Głosu Pomorza :) i w piątek mam spotkanie, pomogą znaleść sponsora :) Będzie dobrze :D

Musi być dobrze :)

Do końca tygodnia postaram się podać dane osoby do kontaktu dla wszystkich chętnych firm które chciałyby nam pomóc w tej ekspedycji. Zapewne będę to ja.

Mam w planie zrobić stronę o tematyce tej wyprawy na której będzie wszelkie info. Ale proszę o cierpliwość - muszę porozmawiać z osobą na której to forum powstał temat:)

Pannopwie własnie przed chwilą napisałem takiego oto e-maila do eska śląśk a konkretnie do Kingi Zdrojewskiej i Marcina Dworaka

Witam Was Kingo i Marcinie

Na początku się przedstawię. Mam na imię Krzysiek i mieszkam na śląsku. Jedną z moich pasji jest podróżowanie. Objechałem spory kawał kraju na rowerze. Teraz jednak podróżuję na skuterze. Wciągnęło mnie to dość mocno i wciągu 3 miesięcy pokonałem już dystans ponad 4 tysięcy kilometrów. Od końca lipca kiedy nabyłem skuter "średniej klasy wagowej" poruszam się codziennie nim na różne dystanse. Od jakiegoś też czasu mam swój profil na portalu skuterowo.com
Poznałem tam, wspaniałych ludzi (choć na razie tylko drogą elektroniczna. Jeden z moich znajomych wpadł na pomysł wyprawy skuterami wokół polski. Choć planujemy to na przyszły rok to, już teraz chcielibyśmy taka inicjatywę nagłośnić. Byłaby to wspaniała promocja naszego regionu uważanego za brzydki i ponury. Nie ukrywam(y) ze poszukujemy osób, instytucji, organizacji, ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby nam pomóc w tej wyprawie.
Czy zechcielibyście nagłośnić tą wyprawę na falach waszej stacji radiowej?
Zapewniam że nie zapomnimy o Waszej skromnej pomocy.
Na zakończenie podaję adres portalu na którym zrodził się pomysł wwww.skuterowo.com i mój email krzysztof_p1@poczta.fm

Za wszelki odźwięk na mój email serdecznie dziękuję

Krzysiek Pawłowski i cała społeczność portalu skuterowo.com

Teraz pozostało czekać na odpowiedź

I to się liczy :) I takie postępowanie dodaje skrzydeł do dalszego działania:) Dzięki

I jest dobrze :) Ja w piątek dopiero idę do Redakcji Gazety Głos Pomorza, i tam będe starał się by Oni zostali patronem medialnym, i żeby napisali artykuł o naszej wyprawie, ja spadam, będe jutro :) Pozdrawiam Panów :)

Piotrek powiedziałem i zacząłem działać. Przyznaję skromnie że twój pomysł mi się spodobał ogromnie