wyprawa do Kazimierza Dolnego

s8 nie wytrzyma ? żartujesz :lol: Bez problemu da rade :D

Moja S8 wiem ze ma sporo przejechane i hałasują już łożyska wału.Wolałbym nie ryzykować.Ale tak jak pisałem mogę wspomóc autem.Zabrałbym grilla,koce i inne rzeczy.

My chyba jednak nie damy rady,tzn moja nie dostanie urlopu na piatek noc,bo juz z nia rozmawialem,a po nocy w robocie w sobote rano nie bedzie w stanie jechac tylko idzie spac. A sam bez niej to nie bardzo mam ochote. Gdyby to bylo w nastepny weekend to inna rozmowa. Prawdopodobnie w nastepny weekend pojedziemy do Lodzi :-)

o i ekipa się wykrusza

HugoBosie Roomcajz zamiarował zorganizować wyjazd w Piątek. Ale w Waszym przypadku zupa z tego. Po takim dniu iść na noc do pracy to hardcore. Kruca bomba szkoda, że nie jedziecie :(

a nie da rady tego przełożyć na następny piątek ? to i ja bym pojechał i Hugo z kobitą...

W przyszły piątek też można gdzieś skoczyć :lol:

w może 24.06 więcej ludziów będzie miało wolne dni??

no to była najlepsza opcja.

mam nadzieje ze każdemu będzie pasować
czekamy na innych
w sumie to 23.06 jest wolny to może może :

nie widzę przeszkód aby pojechać w przyszły piątek ,jeśli wszystkim tak lepiej.
jesli mimo to ktoś chciałby także i w tym tygodniu (piątek lub sobota) to też można- możemy gdzieś bliżej- dawajcie propozycje

zawsze lepiej przejechać się 2 razy skuterem niż raz :-D

Nam tylko soboty pasują.

Roomcajz n ten weekend chętnie gdzieś pojadę. Ja każdą propozycję przyjmuje z otwartymi ramionami. W ten weekend gdzieś bliżej dobra myśl.

tylko że w tym tygodniu- mogę tylko piątek (tak jak mówiliśmy) - tylko dokąd???
żelazowa wiola?
czersk?- to b. blisko
termy w mszczonowie?
kampinos?
nowe miasto nad pilicą?- laski piaski i karaski, ładne dróżki

arkadia i nieborów?

może Ciechocinek i białka Tatrzańska.dawno nie byłem :)

ciechocinek trochę daleko
białka tatrzańska to co innego
zatem białka tatrzańska , to i na słowację p opiwo sie skoczy

oo właśnie do czechoslowacji na browara :mrgreen:

Nowe Miasto brzmi ciekawie.

niech będzie, fajnie byłoby tylko uniknąć jazdy trasą katowicką i krakowską, zerknę na mapę

trasa typu; ODE WSI DODE WSI