Wymiana żarówki Inca street

mozesz zamonotwac sobie spokojnie HS1 a one maja takie samo wejscie jak h4. ja moze po nowym roku wpakuje h4 z ciekawości i jak cos bede wiedzial w temacie to napisze. jak na razie moge spokojnie polecic HS1. jest wyrazna poprawa a szczegolnie na zakretach (wraz ze skutrem swiatlo sie przemieszcza)

Krzysiu wiesz co troche zamieszalem. Odkrecilem przod Inca Street i myslalem ze zarowki sa z mocowaniem H4

Ale po zdjeciu takiego zaczepu w formie druta okazalo sie ze zarowka ma inny gwint.Zarowka schowana jest w obudowie typu H4 z ktorej jest odczepiana.

Przepraszam za zamieszanie .

Juz sam nie wiem jaka zarowke wziaść. :oops:

Spokojnie instalacja dodatkowo do zrobienia. Jak nie wiesz jak sie do tego zabrac to powiedz smiało. Ja już jestem po wstawce nowych lamp
(HS1)

Dopesc: Dziś miałem okazję zobaczyć na oczy jak to wygląda u Krzyśka :)Wypas... Polecam tą modyfikację.

Pozdrawiam :twisted:

WItam ponownie szanownych kolegow :D

Krzysiu napisz prosze co i jak zrobiles.
Tak dla laika :D

Witam ponownie Panowie i Panie. Moje testy z HS1 przyniosły spodziewany efekt. Wodzu to widział na własne oczy. Efekt może nie tak doskonały jak w samochodach ale jest spora różnica. W dniu dzisiejszym zaopatrzyłęm sie w H4 55/60W o zobacze jak sie sprawdza

Widzę Krzysiek, że podpatrzona u mnie żarówka H4 nie dała Ci spokoju ;)

H4 spalisz reflektor,a HS1 u mnie jest standardowo montowana,tyle że wymieniłem na lepszą :D

tak
Hugo czemu niby spale reflektor?

masz taki jak w ince reflektor? mnie się wydaje ze wytrzyma

Bo H4 jest za mocna,zresztą nie wyrobi Ci ładowanie akumulatora,próbuj zobaczysz sam :D

ale przecierz zarówki w ince i nie tylko idac prosto z alternatora a jak sie ma dobrez ładowanie to co mogłoby sie stac

Próbuj :D

Krzysiek, u mnie wyrabia, gadaliśmy na ten temat

widziałem juz zipa z h4 ale nie wiem jakie miał klosze

nie patrz na klosze, byleby się nie przegrzewały

wiem Piotrek ale klosz kloszowi nie równy a mnie się wydaje że w twoim jest szklany

nie jest szklany, to chartowane tworzywo sztuczne

zobaczymy jak będę jeździł z tymi h4, co wyniknie po jakimś czasie

Pietro używasz gg?