Wymiana wariatora co wybrać zamiast polini speed controll?

Mój polini już się kończy rowki dość głębokie co wybrać w zamian bo nie chce już poliniego średnio mnie zadowalał może top racing-next generation albo multivara który da większy v-max i przyspieszenie?

Polecam Malossiego bo sam go miałem

jak już nie chcesz poliniego to bierz małossiego :slight_smile:

siwy_fact napisał:

jak już nie chcesz poliniego to bierz małossiego :)



ok biore małossiego

Reaper do jakiego to skutera chceszł;> Ja polecam Hebo NG kolega ma ,tylko trzeba cierpliwosci do regulacji, ale jak juz wyregulujesz to jest super… ;D

kondzio94 napisał:

Reaper do jakiego to skutera chceszł;> Ja polecam Hebo NG kolega ma ,tylko trzeba cierpliwosci do regulacji, ale jak juz wyregulujesz to jest super.. ;D




Jak na moje nie ma gorszego waria niz to :)

Bierz Multivara albo S6 :) Tylko S6 zjada szybko rolki:P

Mi tam nawet multivar szybko zjada rolki…
I bież malossi mam go i polecam w porównaniu z polini
Jest dużo lepszy =)

Borek02 napisał:

Jak na moje nie ma gorszego waria niz to :)

bo jak nie umiales wyregulować tto wiesz, kumpel wyregulowal i jest zadowolony, nawet Damik ma te wario i tez jest zadowolony w pyte.

ja jak będę miał fundusze na stanie to albo multivar albo s6 i właśnie nie wiem czy nie s6 brać kto wie jak w porównaniu do multivara - zwykły pasek dayco

BALU napisał:

ja jak będę miał fundusze na stanie to albo multivar albo s6 i właśnie nie wiem czy nie s6 brać kto wie jak w porównaniu do multivara - zwykły pasek dayco

s6 bierz, lepsze moim zdaniem ;D

powiem tak do poliniaka miałem wszystkie możliwe wagi rolek na 5,6gr chodził najlepiej ale v max i tak nie zachwycał 85 realne przy moim tunie to licho (cylinder był wtedy polini sport 70) start tez miał średniawy ale tu można się sprzęgła czepiać choc na seryjnym wario rwał lepiej szukam czegos lepszego i tyle malossi da mi to wszystko ?

Powiem ci że tak … Malossi rmf każdym względem bije polini…
Zajrzy jeszcze do mojego że tak powiem poradnika gdzie porównałem te 2 wariatory…

Ile to ja regulacji nie zrobilem na tym Hebo i tak całe gówno dało. Vmax bez zmian moze ze 2 km/h i tylko lepsze przyspieszenie. On dobry ejst jak się na gumie smiga na 50ccm. Poza tym to malossi albo s6 ja mam s6 i mogę polecic. zajebiste wario.

Tu mowimy o przyziemnych wariach a tego typu jak Doppler, Betella czy Malossi MHR? Zadnego z tych nie mialem ale moze warto doinwestowac w tego typu wariatory?

Mi Hebo NG dal 15km/h bez sciemy, fakt to byl komplet Competition Plus ale az sam się zdziwilem ze osiagi tak się poprawiły. Dwa minusy sa Hebo- szybko zuzywa rolki (w tym sezonie zmieńilem na 3,2 gr Polini i juz widac kanty) oraz slizgi wariaotra- po 2 sezonach maja spory luz.

Dołączam się do wypowiedzi Borka bo dobrze prawi, mam Hebo NG i to jest włąśnie gówno, tak jak Borek napisał że daje te 2km/h i właśnie nie wiem czy aż tyle mi dało, jedyne chyba co zrobiło to zmniejszyło jednego muła a tak to lipa,
Fajnie jeszcze wygląda jak jest nowe :smiley:

no to mój kolega ma hrr i założył malossi tp przyśpiecha kosmiczna jak na ten skuter tylko z wariem, na kolo wbija aż miło po przez lekkie podbicie
i non stop idzie 70 (patrząc na mój licznik) bo jemu linka poszła się jbc…
Po prostu jka ten skuter zaczął chodzić z tym wariem to poezja
I do tego malossi multivar jest łatwe w regulacji…
Naprawdę polecam ten wariator :!:

Szympa napisał:

Dołączam się do wypowiedzi Borka bo dobrze prawi, mam Hebo NG i to jest włąśnie gówno, tak jak Borek napisał że daje te 2km/h i właśnie nie wiem czy aż tyle mi dało, jedyne chyba co zrobiło to zmniejszyło jednego muła a tak to lipa,
Fajnie jeszcze wygląda jak jest nowe :D


Eaa tam nie płacz Szympa ... takim Damik np. jest zadowolony i wielu innych też ;)

Każdy gada na te Hebo a ja poświęcając jeden dzień na regulację doszedłem do optymalnych rozwiązań. Mając te wario pasek Polini wcale z nim nie współgrał- 5km/h do tyłu i gorsze przyśpieszenie-pasek Hebo to rozwiązuje. Rolki testowe Hebo to o kant pupy walnąć- trzeba zmieniać na normalne rolki. Wymieniając rolki widziałem że pasek wykorzystuje całą powierzchnię waria-nie to co przy seryjnym, idzie od samego dołu aż do samej góry.

U mnie wchodzi na samą górę i nic z tego nie mam.

To Reaper wkoncu jak ? co bierzesz;>