Wydech od PGO co to za silnik

Elo mam do kupienia wydeszek d PGO do mojego roxa ale nie jestem w 100% pewien że w pgo siedzi minarelli horizontal. Jeszcze jedno co dokładnie za wydech jest.

Tam jest silnik minarelli ale vertical

na wszystkich aukcjach pisze tylko gianneli a wydaje mise ze to ten wydech http://allegro.pl/item872945694_sportowe_tlumiki_gianelli_do_aprilii_yamahy_i_in.html

czy to jest to PGO :smiley: Patryka i Emilaż?

Edit

to jest horizontal widać nawet osłonę cylinda

To jest minarelli horizontal 100 % :slight_smile: możesz brać do roxa będzie pasować. A wydech to jest giannelli nie pamiętam nazwy jego ale to jest jeden z tych mocniejszych giannellaków ;d

to jest gianelli shot

Kurcze rzeczywiście horizontal xD widać przecież po kolanku i osłonie … nie wiem jak ja patrzyłem :mrgreen:
Sorry za OT :mrgreen:

no 150zł chce za wydech koleś a nawet dobry stan jest. nie wiem czy będzie dobry pod stunt ten gianelli. Bo mam teraz gianelli next. Co lepieją

Pod setup:
Cylek 50cc metrakit około 7km
Gaznik 17,5
I ten wydeszek


aha nie ma do niego tej obejmy na końcówkę wydechu, czy to będzie dobrze się trzymało bez tego??

ja nie miałem u siebie w leovince i się nic nie działo :slight_smile:

Jak będziesz jeździł po równych drogach a nie jakiś łąkach to się będzie trzymało … ale tą objemkę można samemu zrobić albo nawet kupić za jakieś 15zł na mielochu
Ale ja bym raczej tego wydechu nie kupował bo to słaby wydech :-/ chociaż no jest okazja…

hmm. Cholerka ja mam giannelli next, noi mam problem właśnie czy lepiej ten shot czy mże zostawić już tego giannelli mojego. Pod stunt będę potrzebował, więc nie wiem doradźcie coś. za 140zł to chyba nie dużo.