wydech czy wariator?

Witam :slight_smile:
Mam taki dylemat ponieważ myślę nad zakupem waria, lub wydechu typu zx, jasiek czy cos w tym stylu, jak na razie jeżdżę na kominie Leovince TT ale to mi nie wystarcza ;/ , co myślicie lepiej będzie zainwestować w lepszy wydech? czy dokupić wario (MALOSSI MULTIVAR) ?
Rozważę każdą propozycje , Pozdrawiam :slight_smile:

Ja bym kupił teraz wario multivara a później pozbierał kase na nowy wydech… bo co prawda jakiś tam wydech masz nie najgorszy w każdym bądź razie nie seryjny :roll: więc myślę że wariator :wink:

Zmień wydech przecież tt to zamiennik seri tylko , że ładnie pierdzi :smiley: . O ile się nie mylę to najpierw od wydechu się zaczyna tuning .

no TT to jest minimalnie lepszy od serii bo w środku jest pusty… a nie wszystkie seryjne są puste w środku…
I Ja bym dał wariator na początek…

niektórzy bardzo chwalą TT więc na razie pozostaw go i kup tego multivara :->

Nom w tym momencie więcej da Ci multivar=TT niż sam np yasuni R …

kup se najlepiej jakieo cyla 70 :smiley: wtedy to efekty mosz :sunglasses:

krzysiek508 napisał:

kup se najlepiej jakieo cyla 70 wtedy to efekty mosz


taa a potem wymieniaj reszte części zaraz bo padną bo będą za słabe wywalaj na paliwo więcej, kombinuj z mieszaniem paliwa z olejem itd...
ja bym brał wariator zdecydowanie i definitywnie xD

no i bardzo się cieszę, właśnie o taką mi odpowiedź chodziło. A panowie co do wydechu żeby nie zakładać nowego tematu: Jaki proponujecie jak na seria do 50 , żeby w miare się sprawdźił z wariem bo jednak zdecydowałem że kupię wario ::wink:

laser x-pro

Leo tt jest dobry do serii.
Ewentualnie możesz pokusić się o tecnigasa next-r, Yasuni Z, laser x-pro

Nie Laser x-pro do serii odradzam według mnie jest on odrobinę za mocny do serii
Pokuś się o LeoVince ZX, Tecnigas Next-r, Yasuni Z … to one są najlepsze i najwięcej ci dadzą w serii tzn. w 50ccm z seryjnym cylem

Właśnie Laser do serii jest gut. Nie bierz czasem Yaśka R do serii :stuck_out_tongue_winking_eye:

Miałeś w serii Laser x-pro czy tylko mówisz tak z tego co wyczytałeś gdzieś ?
Bo ja mam Lasera i wiem co nie co na jego temat :stuck_out_tongue:

ja też miałem lasera przy metrakicie ogień a w 50 tak se ;/ jak na leo tt ;d Bierz tecnigasa ja się też chyba pokuszę się sam na tecnigasa next-r chyba że znajdę jakiegoś leovince zx ;d nie wiem czemu ale teraz nigdzie nie ma leo zx do kymco ;o

Laser x-pro zdecydowanie do seryjnego cyla odpada… bo wtedy jest skuter słaby dopiero w 70 sportowej Laser super działa :wink: a w 50 seryjnych to najlepsze są właśnie ZX, Next-r, Z

Ja bym na razie zostawił TT, kupił multivara. Bo myśle ze TT+Multivar dadzą więcej niz np. x-pro.

Ale ogólne moje zestawienie było by takie:

Wario Malossi Multivar.
Wydech Tecnigas RS II

I miodzio. Więc kupij wario i zbieraj na tecnigasa, ew. sprzedaj za grosze tt i będziesz mial juz trochę na teca xD.

Jaki to P/G czy Minarelkaż

kondzio94 napisał:

Wydech Tecnigas RS II


Do seryjnej 50ccm!?
o nieee... xD
Jak by miał mieć cyl 70ccm to tak
Ale jak ma zostać cylinder seryjny to multivar = LeoVince ZX/Tecnigas Next-r lub Yasuni Z :-)