Wybór laptopa

Elo!
chcę sobie kupić jakiegoś laptopa tak do 4tys. (do celów naukowych) jakiej firmy byście mi najlepiej polecaliż
Tak żeby był tani i dobry… Dell,Toshiba,hp ??? Jakiż

Wydaje mi się, ze najlepszym rozwiązaniem będzie hp za 4000. Można kupić już naprawdę przyzwoita maszynę z wieloma przydatnymi dodatkami takimi jak np bluetooth oprócz tego wyżej wymieniona marka posiada niesamowity wybór sprzętu więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :wink:

MOj szwagier ma fajnego lapto za 10k ^^ :smiley: :smiley: :smiley: Ale on jest marynarzem to on po 3 dniach pracy juz moze sobie pozwolić na takie cos xD

no a po co mi taki laptop za 10 patyków ? to jest tylko potrzebne po to jak na tydzień wyjadę do szkoły, to żebym mógł jakoś się uczyć a wiadomo net jest do tego niezbędny, a taki za 4 patyki to już będzie chodził w miarę … tylko chcę dostać za tą kasę jak najlepszego laptopa … nie chcę płacić za znaczek firmy na laptopie tylko za to co on ma w środku

Wiesz, do neta to zajebisty będzie nawet jakiś za 2k.

Ja mam za 1900zl i jest kozacki, za 4k to już se pograsz nawet :stuck_out_tongue:

a czym się różni notebook czy jakoś tak nie wiem jak się to pisze xd
wielkością i nazwą?

Kowal napisał:

Wiesz, do neta to zajebisty będzie nawet jakiś za 2k.


Potwierdzam ;P
Wujek 2 lata temu kupił laptopa za 2tyś, co teraz taki kosztuje pewnie z 1200zł nowy i do neta wymiata. W laptopach jak i kompów takich złożonych zestawów zawsze dają dobrego procka i słabszą karte graficzną dzięki czemu takie sprzęty wymiatają w pracach biurowych, net, muza, filmy itd a w grach cięko. Przeglądając neta, słuchając muzy, oglądając zdjęcia czy filmy nie zauważysz praktycznie różnicy między lapkiem za 2tyś a tym za 4tyś ;P

Laptopy za 4tyś mają zazwyczaj procki pokroju Intela i5, jakieś 4gb ramu i wgl ja bym je włożył do półki z laptopami bardziej do gier niż neta ;D

Ja bym kupił takiego:
http://allegro.pl/item1115423158_laptop_acer_7741_core_i5_4_640_hd5650_1g_ddr3_raty.html
za 2800 to jeszcze kasa zostanie a starczy i do neta i do gier. ;P

Ja potwierdzam … jak nie chcesz na nim grać to ja brałbym coś w granicach 2 max 2,5k :slight_smile:

no ale chodzi o to żeby te jakieś gierki tam na nim też poszły… i za to tak do 4 tys. :wink:

Samsung R780
Dobry i niedrogi

Adverion jak w moim 1 poście, bierz jakiś HP. Mają na prawdę duży wybór a laptopy są dobrej jakości i ogólnie firma jest OK.

Zawsze też możesz się wybrać do sklepu rtv/agd i po patrzeć na laptopy po ile chodzą w danej specyfikacji moja siorka ma laptopa sony za 2800 zł procek dwurdzeniowy 2.2 ghz intela 4 gb ramu i grafika jakiś radeon HD kupowała go rok temu i powiem że do neta taki to w zupełności starcza nawet w gta4 się dało grać na low ale 35 fps było :slight_smile:

a co powiecie o tym:
http://www.allegro.pl/item1114684497_dell_vostro_3700_i5_430_4g_gt330m_win_7_pro_sreb.html
albo o tym:
http://www.allegro.pl/item1072366263_dell_e6400_wxga_t9550_2x2_66ghz_4gb_160gb_dvdrw_fv.html
Który był by lepszy?

idź do komputronika i niech ci coś doradzą.

http://www.allegro.pl/item1095998205_toshiba_satellite_a660_10x_i7_4gb_640gb_16_nowa.html
o albo ten ?
kurde teraz nie wiem która firma się najbardziej ceni …
chodzi mi o to czy np. jak jakiś toshiba będzie kosztował 4tys. a dell 4tys. to który będzie lepszy ? a który po prostu ceni się za ten swój znaczek że to jest np. “HP” bo nie chce płacić za firmę

do komputronika nie idź, drogo w chuj :smiley: Ja z toshiby, dell wybieram HP. Te 2 firmy czyli toshiba, dell miały już swoje lata działalności, w których produkowali dobre laptopy teraz to jakoś przeszło a HP właśnie teraz najbardziej rozkwita i produkuje dobre laptopy w stosunku do ceny.

aleś się pezet uparł na to Hp
Ja bym powiedział że te firmy są na równi z produktami jak np. adidas, nike i reebok.
A co do dokładnego przeglądania wnętrza to idź do komputronika DOWIEDZIEÆ SIÊ a nie od razu musisz kupować :wink:

ja jakoś nie mam przekonania do hp… już miałem 2 drukarki hp i mnie oby dwie wkurw… więc jakoś się sparzyłem na tej firmie :-?

Drukarka a laptop to co innego :lol: