Wybór gaźnika, Piaggio Nrg mc3 LC .

Ciągle mam do was pytania na temat gaźnika, więc muszę napisać :slight_smile: .
Czy takie cos podejdzie pod moje piaggio ?


bede tu ciągle pisał jak coś mi się trafi :smiley: .

i czy jest możliwość przerobienia automata na ręczne ?

Poprawiłem foto bo nie kukało :stuck_out_tongue: / RudY

Mozliwost taka jest :stuck_out_tongue: Poprostu zakladasz i masz

Panowie, gdzie jest moduł w piaggio ?xD Bo muszę znaleść kostkę od zasilania ssania ;d

EDIT:

Brać takie coś za 80 zł ?





co to za firmaż Napisane YSN 17,5 … Czy to chiny ?

wygląda jak dellorto do minarelli…
tylko ciekawe czemu koleś wepchał tam to drewno do jednej dziury gdzie filtr powietrza nachodzi. xd
miałeś okazje za 120 dellorto to ja bym go brał a nie kombinować z takimi ;p

Brać to za 120 zł ?




I czy podjedzie pod Piaggio jeżeli śmigał w sliderze…

Mi się zdaję ze się opłaca tylko widac ze on jest chłodzony cieczą i jak byś chciał go później wyjąć to trochę piepszenia jest :stuck_out_tongue:

Myślałem że to dellorto … a to jakiś zwykła podróbka… już prawie kupiłem … Nówke Tec Racing za 120 brać? i czy to dobry gaźnik ten Tec Racing?

kondzio, bierz teca :roll:

No ale czy dobry gaźnik, słyszałem różne opinie ;d

Opinie są podzielone, ale Ci co go mają twierdzą, że można go dobrze wyregulować i ogólnie jest to dobry gaźnik. Jedynie Ci co mają dellorto itp twierdzą, że tec racing to gówno.

no bierz tego teca cholera! Kolega ma już chyba 3 rok w boosterze i nic isę nie dzieje.

Siema. Do czego rurka która wystaje z komory pływakoweją
foto :


:slight_smile:

To jest chyba taka rurka co jak ma za dużo paliwa to wtedy nią ścieka. A czasami nie było tam jakiejś rurki ? Bo wacha Ci będzie spadała na silnik :smiley:

Tak, to jest rurka od nad stanu paliwa w komorze pływakowej.
Każdy gaźnik ma takie coś tylko tutaj jest większe żeby przypiąć sobie jakąś rurkę i puścić wachę obok silnika.

Wiedzę że się znacie na gaźnikach to może powiecie mi co muszę zrobić w swoim :slight_smile:


ruszając z miejsca jest dobrze trzymam w połowie manetkę gazu jest dobrze ale gdy manetkę przekręcę do końca to traci moc :-/ Nie wiem co zrobić

skuter Piaggio nrg mc3

Pomóżcie :slight_smile:

Traci moc czyli ? Robi takie buuuuu i go dusi ? Czy jak to wygląda

ja tak piałem to przeczyściłem gaźnik i było już ok.

kondzio ten fiutek wystający z komory to na 99% poprostu źlew paliwa, jak chcesz sciągnąc komore i cały nie oblac się wacha to tędy se spuszczasz , i tam powinna byc gdzie na tej komorze też śrubka , bo przelew z reguły jest tuż obok pokrywki przepustnicy