Wszystko o sprzedaży na allegro i o koncie bankowym

czyli w jakim banku to robić?
bo jak coś kupuje na allegro to widzę że dużo jest mbanków większość i inteligo też się dość często zdarza.

i powiedzmy że sprzedaje wydech to co mam go całego folią bombelkową poowijać?
poza tym folia jest tania ale przesyłka strasznie droga gdzie to można kupić jak nie na allegro

Nie musisz folią, weź pudełko, poupychaj pogniecione gazety włóż wydech, dopełnij gazetami i jazda. Albo jak masz to pokrusz styropian do pudełka, wsadź wydech i dopełnij styropianem.

ale skąd mam mieć pudełko?

Nie masz jakichś starych kartonów czy czegoś na chacie? jak nie masz to se kupuj, bo już głupote walnąłeś.

no i gdzie to mam kupić? :mrgreen:

A ne kupowałeś nigdy butów/komputera/telewizora/szafki/lampki/drukarki/kasku/plecaka itdł Nie masz żadnego pudełka kartonowego po zakupach? to współczuje.

Zawsze zostaje ci owinąć zwykłą folią pakowną, lub worami na śmieci…

kur*a szympa ty idioto ; D
Ja tak bardzo chcesz to ja ci mogę jakiegoś kartona ze sklepu dać …
Ale na wydech to nie wiem z czego teraz

idziesz do biedronki i pytasz się czy nie maja kartonów

Szympa :573:

nie no z kartonami spoko ale tą folie bombelkową bym kupił

ej wiecie może o co chodzi w tym " Zamiana na Zasadach Allegro " …? Bo w tym ich zasranym regulaminie nie mogę znaleść :frowning: pomocy

chodzi o to, że Ty kupujesz na aukcji czyjejś coś powiedzmy za 70zł, i on na Twojej też za to 70zł i wtedy sobie wysyłacie towar zamiast pieniędzy, najlepiej dopisać na danych aukcjach że zamiana z tym i tym użytkownikiem.

Są też zmiany cenowe. Za wystawienie moto kasują 15zł a nie 5zł jak kiedyś.

jak to jest z tym kurjerzy.pl? wyślą mi oni za pobraniem i wgl?

https://www.kurjerzy.pl/pp/ediii63

tak wyślą