Wpisujcie się skuterowcy z warmii i mazur.

To ja pierwszy zacznę. Marcin Nowacki “waco” Keeway f-act i YAMAHA YBR 125 diversion Dziażdowo Jak ktoś chce pojeździć to pisać na gg :stuck_out_tongue:

Ja tez Marcin jestem okolice Olsztyna!

ja jestem Norbert Gąrzewski (wszystcy mowia na mnie Noras ) posiadam keewaya matrixa po full tunie Lidzbark moze zrobimy zlocik ??:slight_smile:

Czesc, z tym zlotem to nie glupi pomysl :slight_smile: Ja jestem za. Waco tylko ze trzeba więcej osob zebrac, od nas z dzwo będzie z 10 lub więcej :slight_smile: A to tak jedno dniowy ? Od rana do poznej nocy ? :smiley: Posiadam - Escape Rex 50 …

od nas tez by było z 10 osób no i na jedno dniowy co nie ?? tylko kiedy i gdzie ?

to juz nas będzie trochę :smiley: a kiedy to nie wiem :smiley: Cos tak za 2 tyg. ? zeby kazdemu pasowalo :slight_smile: Sie jeszcze ustali ja dzis napisze kiedy nam ( dz wo ) Pasuje :slight_smile:

to kiedyś?

No to ja też się dopiszą Peugeot Speedfight 1 LC (czerwony) Chyba tylko taki 1 po Olsztynie jeździ :stuck_out_tongue: Olsztyn oczywiście Ogólnie ciągle braki czasu…kasy też na zalanie :confused: Jak się skopnie tak min 15 osób to na zlocik się wybiore (my to elita ;pp bo dosyć mam starych dziadziochów jeban… na chinolach z dźwiękiem odkurzacza)

Krzysiek :stuck_out_tongue: SOUS Kingway Yarox Ostróda Przydałoby się zorganizował jakiś zlot na koniec wakacji. Co wy na to ?

można ale trzeba by było znaleźć sponsora bo takie jeżdżenie po mieście nie ma sensu za bardzo. Ale u nas jest kilka ludzi co mogę sypnąć kasą. :stuck_out_tongue:

-Krzysiek :stuck_out_tongue: -Yamaha BW’s (ful seria :frowning: ) -Elbląg

Więc jak z tym zlotem? Organizujemy cos na koniec wakacji ?Czekam na odp.

Możemy zorganizoważ. Tylko takie pytanie GDZIE, KIEDY(dokładnie) i jaki charakter będzie miał zlot (tzn. czy jakieś wyścigi po zamkniżtym torze na przykład po jakimś pasię startowym, czy jakaś parada po mieście?). Piszcie swoje pomysły.

To już zależy… Ile osob będzie i w jakim miescie. Ja bym proponowal miasto np. : Ostr?da :stuck_out_tongue: (bo stąd jestem), albo I?awa, Olsztynek. I najlepiej by bylo zorganizowaj jeszcze w sięrpniu.
Pzdr

Rafaż
CICHY
Yamaha Neos

Trzeba się spr?zyc z tym zlotem bo nieglugo koniec wakacji i du… .Mozna urzadzic wyscigi, pozniej parada przez miasto.

No właśnie chlopaki !!! DZIA?AMY !!! Jużpropozycje w jakim mieście ? i Kiedy ?

No to dawaj. Ja myślałem o Olsztynku ale nie wiem czy każdemu pasuje. Lubawa i I?awa nie ma daleko, Ostr?da chyba dojedzie :stuck_out_tongue: , my to raczej tak no i elita naszego skuterówego ?wiatka OLSZTYN który miałby najbliżej. Ja proponuje w piątek 29.08.2008r. odpisujcie jak wam pasuje. Jak tak to zbierajcie jak najwięcej ludzi i nie patrzcie czy zippki czy ROXY dawałich na ruszt :mrgreen: . POZDER

Czyli jak w Piżtek 29 sięrpnia w Olsztynku ?
Nie ma sprawy, tylko żeby ktoś tam też przyjechać :stuck_out_tongue:

W Olsztynku. Zbieraj Ludzi a jak masz mozliwosc to skontaktuj się ludzmi z Olsztyna, I?awy i Lubawy. Ja zbiore ludzi z Dz-wA, Lidzbarka i okolic. A jaką godzine proponujecie? pZdR

To znaczy, z Olsztyna, Lubawy i I?awy to nikogo nie znam. Ale ze swojego miasta (Ostr?da) postaram się zebrać jak najwięcej ludzi. A godzin? to może na 10-11. ?