Wjazd skuterem na Salmopol

KrzysiekP napisał:

widze ze juz padl pomysla dla slaskiej ekipy "skutermaniakow"

Pomysłów mam więcej :).Mam tylko nadzieję że frekwecja ze skuterowo.com dopisze :).Póki co nie ma sensu strzępić języka,trzeba poczekać na wiosnę.

Wiosna za pasem...... Pora na odświeżenie tematu

Panowie - odświeżamy temat - Dziadek napisz co ijak i kiedy, jakie koszta ile dni.
Wstępnie piszę się na wyjazd.

Pozdrawiam

Z R2_D2, KrzysiekP i innymi z ekipy
śląskiej byliśmy w tamtym roku w Ostravie - w tym roku też się wybieramy :)

WODZU kiedy do tej Ostrawy się wybieracie ?

Jak pisałem wcześniej planuję wypadzik do Wisły przez Salmopol w maju.Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy,zależy to od mojego planu pracy.W kwietniu po 20-tym będę wiedział na 100% kiedy mam wolne,wtedy też zaproponuję wspólny wypadzik.Jak dla mnie może to być wycieczka rozłożona na dwa dni,pierwszego dnia dojazd do Wisły,wieczorem grill i piwko :).Nastepnego dnia powrót do domu.

dzis snieg w gliwicach a ostatnie dni byly znosne do jazdy
no to czekam na wyznaczenie terminu -dalej jestem chetny :)
ps.termin w zsadzie mi obojetny-pod kazdy bede mogl zabrac sie byle piatkowo-niedzielny
pozdro

madi napisał:

WODZU kiedy do tej Ostrawy się wybieracie ?

Do Ostravy to we wrześniu dopiero, na NATO Air Show

ekipa propozycja terminu na salmopol to 2 maja. co Wy na to?????

Ja się piszę na ten termin.

fajnie

jak dla mnie to termin ok

Ekipa rośnie w siłę....Tak trzymać.

Wypowiem się po 20-tym kwietnia bo nie wiem czy przypadkiem nie będę musiał w tym okresie akurat pracować.

A więc melduję co następuje :).Pasuje mi termin weekend 18-19 maja,wtedy możemy wyskoczyć do Wisły nawet na trzy dni czyli 17-19 maj 2013 roku.Pasuje mi również ostatni weekend maja.Początek maja mam pracowity więc odpadam.Jak koledzy widzicie swój udział w wypadzie do Wisły ?.który termin wam bardziej odpowiada ?,i na ile dni,dwa lub trzy ?.

Co do terminu to na dzień dzisiejszy nie potrafię odpowiedzieć jednoznacznie. Plan dobry, poczekamy zobaczymy.

Jak będzie termin dograny na 100% to może też się wybiorę, a raczej na pewno ja muszę wiedzieć przynajmniej 2 tygodnie wcześniej aby sobie zmianę załatwić ewentualnie urlop.

ja dalbym rade 18-19

przyszły sezon z wami polecę - o ile coś się zorganizuje ( w końcu to jeszcze rok :-))

ja stawiam na wyjazd 1 dniowy w dlugi weekend
pozdro
ps.zreszta pogadamy na cze-wie

4T FOREVER

Kto chętny na wyjazd 18-go do Szczyrku wspiąć się na Salmopol ?.Wycieczka na dwa dni,wyjazd 18-go,powrót 19-go.