witam , szukam skutera 125 za około 3,5 tys

Witam, szukam skutera 125 do 3,5 tys zl ( jesli bedzie jakis fajny za 2,5 to tez wezme ) w okolicach wroclawia lub we wroclawiu.Skuter ma byc sredniej wielkosci i nie chinczyk. Najlepiej honda,piaggio badz yamaha najlepiej czarny lub koloru ciemnego (ciemny szary , ciemny niebieski tez biore pod uwage) ma byc w miare mozliwosci z malym przebiegiem

Szukam osoby która by mi wyszukała taki skuter na olx badz na innym portalu, jesli
skuter mi sie spodoba i dojdzie do zakupu za pomoc moge dac troche kasy :slight_smile:

za 2,5-3,5 tys to sie ciesz jak sie nie bedzie rozpadał ze starości lub zajeżdżenia a nie masz wymagania jak kolor i jeszcze mały przebieg. Urealnij podejście.
Poprzeglądaj ceny i rocznniki na olx i allegro za te pieniądze a jezeli jeździł za granicą to licz 6-10 tys km na każdy rok jego eksploatacji

Jeśli chcesz coś dobrze wyposażonego to polecam honda pantheon 125. Wtrysk, dwie tarcze hamulcowe w tym cbs, chłodzony cieczą oraz moc 13,6 konia, v-max 115km/h najlepsze co możesz kupić do 3.5tyś, ewentualnie yamahę majesty 125 wszystko to samo co pantheon tylko, że na gaźniku i 11,4 konia.

tylko jeszcze jest kwestia ile z tych koni jest na tylnym kole i jaka jest masa tego sprzętu. Bo same konie na silniku to tylko nic nie wnoszące cyferki.
W twj kasie kupi każdy sprzet z górnej półki (kiedys) tylko wiek bedzie słuszny. A teoretycznie każdy z nich można polecić (jakby założyć że każdy jest w fabrycznym stanie). Tylko że dawno nie są

Nie kupi nic pokroju honda/yamaha do 3.5 tyś nowego lub prawie nowego. A co do mocy to zawsze jest podawana silnika nie na kole. :wink:

dlatego że lepiej to wygląda w folderze - tylko że nic to nie mówi o tym jak to jeździ.

A co do tego co kupi - zobacz jakie ma podejście. Ktoś ma znaleźć, blisko i jeszcze kolorek odpowiedni. Najlepiej prawie darmo (bo za 2500zł… a może nawet za 3000zł)
A on wtedy może nawet jakąś kaske odpali za pomoc. Milioner czyli.
A potem jeszcze zapewne odbierac telefony że to i tam sie sypie albo nie jedzie jak powinno - i że to twoja wina bo doradziłeś. Nie ważne że wszyscy wiedzieli że za 3000zł cuda nie kupisz. Ale doradziłes.

wojciech789 dzieki , fajna ta honda phanteon ale tylko 1 oferta w mojej okolicy :slight_smile: bedzie trzeba poczekac na wiecej ofert:)

a co do uzytkownika Wombat
Gdzie napisałem ze ma byc prawie darmo? mój kolega kupilem skuter piaggio z 2005 roku z przebiegiem 7 tysiecy za 3,5 tysiaca , wiec chyba da sie kupic cos orginalnego za ta cene jak masz zamiar cwaniakowac i chwalic sie jaki to ty madry jestes to lepiej sie nie wypowiadaj w moim temacie

przebieg 7 tysięcy w skuterze z 2005 roku? yaaasne. A niemiec płakał jak sprzedawał?
A ja kiedyś wyłowiłem z rzeki żyrandol na 12 żarówek. I jak go wyciągałem z wody to wszystkie sie świeciły.

Po prostu pewne rzeczy się nie zdarzają…

Człowieku. 125 to najdroższa kategoria bo nie wymaga prawka A - wiec sie dobrze sprzedaje. Wiec jest droga.
Za około 5tys zł kupisz skuter (SYM , Kymco ale nie Yamaha Honda, Aprilla) z około 2010-2011 z przebiegiem REALNYM około 35-40 tys km z polski i być może mało do niego dołożysz (przeglą, rolki, jakieś pierdoły).
Za 2500-3500zł kupisz skuter ściągnięty z zagranicy, złożony z kilku z rocznika 2000-2005 i jego realny przebieg licz na 6-10 tys km rocznie minimum. PAkiet startowy i opony prawie zawsze na start do zrobienia.
Skoro ktoś go za 3000zł sprzedaje to znaczy że w tej cenie jest koszt zakupu, ściągnięcia do PL, podszykowania i jeszcze zarobek. To zastanów sie za ile go kupił. A potem sie zastanów dlaczego ta cena była taka niska.