Wilgo-Zip by Remol

Mój obecny sprzęt to wilga po swampie na 2t od Piaggio zip.Obecnie stoi w garażu i czeka aż się ogarnę.Na stan dzisiejszy trzeba założyć koło z przodu o zrobić sprawę z amorem. bo jak wiemy w P/G trzymanie amora na karterze jest większe niż w wildze, więc kupiłem podwyżkę i muszę ja zwęzić trochę u tokarza.Następnie elektryka, trzeba ją poskładać i podłączyć.Na koniec pozakładać plastiki.

W planach:
-Stelman
-Poleka pokrywy

Ogólnie idzie na stunt psa.Ma też założony tłumik Leo Vince ZX z puchą od Metrakita.

Zdjęcia zapodam niedługo.

Remol napisał:

swampie

Swapie ..

Remol napisał:

Stelman

Stelarz..

Co my tu oceniac mamy?...

obserwator,

spadaj na szczaw , stelman też się mówi :smiley:

a tak w ogóle to cie remiku , skusiło do zarejestrowania się : D

i powiedziałeś mi ze wilgo zip poszedł na sprzedaż

obserwator napisał:

Stelarz..

Stelaż... :roll:

wrona napisał:

spadaj na szczaw

sory, za daleko ;)

Jasiu226 napisał:

Stelaż... :roll:

dyslekcja.

to obserwator nie poprawiaj innych, jak sam nie umiesz pisać ;/…

Courte napisał:

to obserwator nie poprawiaj innych, jak sam nie umiesz pisać ;/...

Nie pouczaj mnie. I co tu oceniac?...

Sam spam >_<
Nie ma fot i nic sensownego :stuck_out_tongue:

Zipów w " stuncie" mało raczej jest :stuck_out_tongue_winking_eye: Wiec rób rób :wink:

Obserwator jak ja czytam jak Ty piszesz to nie wiem czy smiać się czy płakać…

Jesteś głupi czy tylko udajesz ?

Zdjęcia będą chyba jutro, a skusiła mnie twoja opowieść, że to jest super forum itp.

hihi :smiley: wiadomo :stuck_out_tongue:

Jasiu226 napisał:

obserwator napisał/a:
Stelarz..

Stelaż...




Haha, mistrz ciętej riposty. Mocne.
Jak p/g to możesz dać kapę od stalkera, tą taką z przetłoczeniami.

Co to jest kapaż? :wink:

Pokrywa przekładni :wink:

Ciekawie się zapowiada. Rób, rób :wink:

i gdzie te foty :D?

miały być wczoraj ale baterie w aparacie się rozładowały, a dzisiaj już za ciemno, nic nie będzie widać,ale daje słowo w weekend na pewno będą !!!

wiec tak dzisiaj wilgo/zipa (w/z) stawialiśmy na koła ale remik zgubił ślimaka :smiley: i przednie koło na inny raz , tył założony tak na razie ale trzeba przerobić amor bo są bicia , będzie jeszcze trzeba zaprowadzić w/z do znajomego elektryka , żeby przerobić instalację , byliśmy w wulkanizacji żeby z przodu dętkę założyć bo nie szło zwalić opony (wilga ma koła dętkowe)

no i foty na razie rozebrany ,



zx z puchą MK

powiem tak , mnie w PL nie ma ale mam info z pierwszej ręki może jutro będą jakieś foty za dnia i , filmik z jazdy bo wilgo-zip odpalony , i jeździ z tego co wiem elektryka już tez przełożona od p/g

Wiem, że mule pałę ale tak: elektryka za dniami dojdzie z Alledrogo.pl*,silnik cały był rozłożony na części pierwsze i wyczyszczony, dokładnie złożony następnie mam wstępną polerkę :smiley: (zrobioną wiertarką + 2 szczotki do metalu.Zawieszenie zrobione, z tego co zostało do zrobienia to ta elektryka i od kumpla muszę wytargować plastiki…, no i oczywiście regulacja.Mam tam gaźnik WEBER i szukam do niego dysz testowych, czy można takie dostać?? bo na mielochu i scooter centrum niema.Mam 12 i dysze 75 :->

[ Dodano: 03-03-2010, 23:54 ]
Jutro albo pojutrze będą zdjęcia i film jak to jeździ, zależy od czasu… :568: