wasze VT chwalcie sie :)

roundbara


Co to za ustrojstwo ? Stelaż tylko bardziej pr0 nazwa ? :P

Brakuje:
Stelaża :D
HB - chyba, że jest u góry drugi zacisk :p

Nawet mi się podoba :)
Tylko jeszcze boczne plastiki wywalić ;)
Fajna kiera tylko lampa za mała...

RudY napisał:

Fajna kiera tylko lampa za mała...



tak wygląda porównywałem to innych zdjęc i nie jest jakos bardzo mała trochę wyżej powinna się zaczynac

RudY napisał:

HB - chyba, że jest u góry drugi zacisk



myślałem o tym ale stiwerdziłem że to detal i moze puźniej to zrobie

RudY napisał:

Co to za ustrojstwo ?


w kawach często jest , rura taka na okrągło zakończona pod zadupkiem , to nie ma być do przycierek ,a ma tylko wrazie co chronić plastiki na zadupku

to mam na tapecie :)

zobacz co wystaje zamiast lampy

przedewszystkim wygląda to estetycznie a nie taki sterczący kutas (czyt. stelaż)

Ale tym gównem za bardzo nie przytrzesz … nogi nie włożysz i w ogóle :wink:

możesz tym przytrzeć , jak dobrze wyczujesz moto , to normalnie , tylko nie zaprzesz moto na tym , a jezeli chodzi o noge to robi się dziure w kanapie , bo do stelaża za daleko , Rudy widzę że mało stunt filmów oglądasz :slight_smile:

teraz wszystkie stunt gwiazdy jezdza z czyms takim, mało kto ma normalny stelaz

bo normalny steląz wygląda jak gówno , może na początek też se zrobie telman , ale puźniej na pewno będzie roundbar

wrona napisał:

jezeli chodzi o noge to robi się dziure w kanapie


wiem, nie szpanuj wiedzą :P

wrona napisał:

możesz tym przytrzeć


No tak ale nie tak jak stelażem ... tylko inaczej :P

Włąsnie taka kombinacja jest najfajnijsza na stunty wrona i owiewka jakas. Ale co jak co do nauki lepiej bez plastikow xD

teżtak myślałem ale w sumie co mu może się stac , leci na klate i sety , musiał by przekoziołkować , a ja nie zamierzam walić powerów , jak będzie za dużo prędkość a dalej brak pionu to na dół , i tak będzie dopuki nie ogarne no limitów :smiley: