wasze VT chwalcie sie :)

a mi się wreszcie udało zrobić cos co przypomina Carbon , ale podkreślam , tylko przypomina , bo wiem że robi się to inaczej niż ja zrobiłem ale nie wiem jak to się naprawde robi , ale jestem z siebie dumny bo sam to wykminiłęm :slight_smile: (powiększcie obrazek bo tak wygląda jak bym to tylko pomalował na szaro )

i w ogóle nie miałem pomysłu co z nim zrobić itd , daj ktoś fajny pomysł co jeszcze mogę zrobić










nie nazwał bym tego virtual tuningiem tuning to dla mnie coś więcej, czego nie ma na tych obrazkach.
Nie napracowałeś się a te kratki z carbonu to za duże są, w realu to by jedna kratka miała chyba z 2 cm ;p
Na mnie nie robi to wrażenia, słabiutko ogólnie.

Mafioz napisał:

a te kratki z carbonu to za duże są,



to zrób lepsiejsze :D na moje są ok

a co reszty to zrobiłem dużo ale , drobiazgi bo nie mam pomysłów

przyciemnione lampy i xenono podobne coś w każdym bądź razie jest biało niebieska poświata

przyciemnione tylnie lampy

obniżona zawiecha , większe fele

zmieniony tylny zderzak, modyfikacja grylla

brak klamek i takie tam pierdoły

coś będę jeszcze robił ale nie wiem co

proponuje Ci poczytać jakieś strony i fora o VT, często są tam bardzo ciekawe poradniki i pokombinować, narysować swoje własne zderzaki, wloty, jakieś różne takie a nie tylko kopiuj-wklej ;D Ja próbowałem to mi to prawie wyszło jak na 1 raz może jakbym poćwiczył to by ładnie wychodziło, ale nie mam czasu ;p

tylni zderzak robiłem sam :smiley: co prawda nie jest trudno go zrobić ale nie jest kopiuj wklej

zresztą nic na tej focie nie jest kopiuj wklej (oczywiście z innej foty bo klamki itp to nie ma innej opcji jak kopiuj wklej)

tam nie ma klamek xD
a ze zderzakiem to mi chodziło, że nie przedłużasz go w dół (oryginalny) i zamazuejsz odblaski, tlyko, cały zderzak od nowa rysujesz od podstaw wszystko ;d
To jest trudna sztuka, próbowałem, niby coś tam wyszło, wyglądało jak zderzak ale nic specjalnego ;d A nie chce mi się z tym bawić nie mam czasu, może kiedyś bym wprawe złapał ;d

Mafioz napisał:

tam nie ma klamek xD


No właśnei o to chodzi xd

Koniecznie daj jakieś tuningowe kołpaki a nie oryginalne z VW, bardziej bym przyciemnił szyby i lampy tuningowy wydech no i spojler na 3m :D

RudY napisał:

tuningowy wydech



to jest pomysł!!

spojler będzie ciężko zrobić tak żeby nie było na chama widać ,że dodany .. nie dam rady tego zrobić

Edit

daj ktoś jakąś fajną bazę wydechu

Nie wiem ale jakiś kozacki umieszczony w dziurze w zderzaku :slight_smile:

Zrob mi VT bmw e34 520 ;D sedana



teraz grubość kratki carbonu myślę jest ok ale czarna obwódka mi się zrobiła;/

i ogólnie przedni zderzak najpierw zrobiłem niższy razem z tym wlotem i wyglądało fajnie ale stwierdziłem że trzeb wreszcie coś narysować , wyszło chyba nawet gorzej ale wreszcie zrobione coś samemu ;p



Borek02 napisał:

Zrob mi VT bmw e34



jest w trakcie robienia ale jakoś straciłem wene , zmieńiłem tylko felaski i zamiast lakieru jest chrom

Pochwale się swoimi :mrgreen:







kurde, ja bym nie miał nerwów na takie bawienie… :smiley: coś by mi nie wyszło to bym się od razu wkurzył i yebnął to wszystko znając mnie… :smiley:
szacun, że wam się tak chce :stuck_out_tongue_winking_eye:

też tak mi się wydawało:D

nie widac foto

ja widzę :roll:

ja tez maly tuning koledze zrobilem yamahy neos :smiley:
niestety nie mam takiej fotki co przerabialem jest to ta po prawo ;d
I tu po przerobce :stuck_out_tongue_winking_eye:

próg fajny
A reszta to szczerze taka normalna :mrgreen: :stuck_out_tongue:

tak mniejwięcej wyobrażam sobie moje f4 :smiley:
oryginał

i VT (nie śmiać się to moje pierwsze tego typu VT )

czego zabrakło na VT
klaty(może dorobie)
roundbara
innych kolorów

mi się nie podoba uważam to za oszpecenie moto i bym wolał już zrobić nakeda z tej cbr niż tak wyrwać czache i reszte zostawić ;/ nie chciał bym takiego no ale nie moje to co się bede ;d

co do VT to nawet nawet, mogłeś tylko starą teksture wyciąć z felg bo na przednim kole się strasznie rzuca w oczy ;d