Wasze foty na dzidach

po lasach jeździj xD albo normalnie po mieście :stuck_out_tongue:

a Ty Rudy jeździsz na gumie?

U mnie tez na wsi zabitej dechami niema gdzie jeździć więc zaczełem jeździć po głównej dopóki mnie psy nie zwineły i nie zabrały dowodu :lol:

Wrona rozluźnij się i się bardziej odchyl od kiery bo sobie krzywdę zrobisz :smiley: Ja się na początku specjalnie przewracałem żeby zapoznać się z podłożem ^^ a teraz to już zero strachu , mogę robić co chce :slight_smile:

Adverion napisał:

po lasach jeździj xD albo normalnie po mieście :-P


Mi chodzi, że żadnego większego placu do stuntu albo czegoś ... na rowerze się jakoś bawię na placu przed barem ale na moto to na pewno nie :p

wiktor24 napisał:

a Ty Rudy jeździsz na gumie?


Yyyyy... no pewnieee !! że nie :P
Trochę tam próbowałem (na normalnej drodze) ale to co chwila się zatrzymywać, zjeżdżać, patrzeć czy auto nie nadjeżdża i w ogóle ... teraz jak dotrę to się za to biorę na serio w uj :p

aa to jak zamierzasz stuncić to te rysy co przez mechanika są… to będzie to nic w porównaniu jakie ty zrobisz gdy będziesz gibał na kole :stuck_out_tongue:

Wypluj to ! :stuck_out_tongue:

masz jakieś foty Rudy?

Czego ? Mojego gumowania ? Hihi na lato jak już ogarnę to może Szympy zatrudnię do zrobienia paru :slight_smile:

Tak to wszystko czytam i oglądam i jestem wkurzony, że nikt mi zdjęć nie robił, jak gumowałem na chinolu :stuck_out_tongue: xD


RudY napisał:

to może Szympy zatrudnię



To co, jest ich więceją! :frowning:

:stuck_out_tongue:

SzympÊ zatrudniÊ ! :stuck_out_tongue:
Na szczęście jest tylko jeden … nie licząc jego brata i siostry :stuck_out_tongue:

kurcze ile tu spamu … :lol: fotek moze jest 15 a 7 stron :roll:

edit : chociaz… ja tu tez napisałem kilka spamowych postów :smiley:

2 edit : zróbcie nowy temat gdze bedą tylko foty :lol: bez komentóFF :!: :sunglasses:

krzysiek508 napisał:

zróbcie nowy temat gdze bedą tylko foty :lol: bez komentóFF :!: 8-)


Zssaj :) Komencie muszą być :*

RudY napisał:

Zssaj :) Komencie muszą być :*


Bo rudy nie jezdzi na kole nie wstawie fot i zostaje mu tylko komentowanie. Zabierzesz mu ta mozliwosc to się zalamieć bo nie będzie mogl tu pisac

Taak … Komciać muszęm ! :*

Adi , grejt grejt ! Twoje cacko?;d

raczej moje padło…

Adverion napisał:

raczej moje padło...

a co to jestą:D

quad atv 150
Motobi gepard 150 :mrgreen:

Adverion napisał:

raczej moje padło...


quad atv 150
Motobi gepard 150 :mrgreen:



jo chciałbym mieć takie co... :573:

a Ty to padłem zwiesz :ppppp

zobaczył byś jak to wygląda … wszystkie plastiki połamałem xD