Wasze foty na dzidach

sam to się raczej nie zrobi :PPPPPP :573:

jutro będzie

i co z tym stelażem?? :slight_smile:

Janik, zeszczałeś się na 3 zdjęciu :slight_smile:

wrona napisał:

Janik, zeszczałeś się na 3 zdjęciu :)



haha padłem xD

Sie śmiećjecie :stuck_out_tongue: Przynajmniej ćwiczy w pocie … pocie du.py, a nie gada :smiley:

Nie się zeszczałem, tylko lato było, z zalewu wróciłem i spodenki mokre miałem :slight_smile:

Nie oszukujmy się, po prostu poci ci się row i nie chcesz się przynac xDD

SiWy, zrobiłes tego stelmana ??

wrona napisał:

Janik, zeszczałeś się na 3 zdjęciu :slight_smile:


:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Rudy napisał:

Sie śmiećjecie :stuck_out_tongue: Przynajmniej ćwiczy w pocie … pocie du.py, a nie gada :smiley:


:-o :-o :stuck_out_tongue:

Janik napisał:

Nie się zeszczałem, tylko lato było, z zalewu wróciłem i spodenki mokre miałem :slight_smile:


ta jasne… :roll: :roll: :stuck_out_tongue:

Siwy napisał:

Nie oszukujmy się, po prostu poci ci się row i nie chcesz się przynac xDD


:wink: :-> :wink: :slight_smile:


p.s. sorki ale psycha siada mi od tych przygotowań wielkanocnych :-/ :lol:

krzysiek508 napisał:

sorki ale psycha siada mi od tych przygotowań wielkanocnych :-/ :lol:

jakie przygotowaniaż? :O U mnie stara pojechala ciasto kupić i zadnych więcej rpzygotowan a ja sobie honde robilem xD

Danielson napisał:

jakie przygotowaniaż? :O U mnie stara pojechala ciasto kupić i zadnych więcej rpzygotowan a ja sobie honde robilem xD



no a u nas to wszystko było robione "po domowemu", kupne jest blee... a jak sam zrobisz to Ci lepiej smakuje :D :D :D :ppppp

pierdole swieta. Nawet w kosciele nei bylem. Jeszcze kurwa przez te pieprzone swieta muszę dłużej na części czekac ;/

bo ty nie umiesz odnaleźć w sobie Boga … :lol: dlatego masz wyjebane na święta i kościół :-/

Danielson napisał:

Jeszcze kurczę pieczone przez te pieprzone swieta muszę dłużej na części czekac ;/



itak to padło bedze dłużej stało rozjebane niż by jeździło :smiley:

wiem jakość powala :slight_smile: ale czego chcieć od aparatu w komórce :slight_smile:

drugi dzień takiego porządnego zawziętego treningu





na dniach postaram się o lepsze foty :slight_smile:

A teraz i coś ode mnie … tylko ja śmigam na 2 Kołkach xD dopiero się uczę :stuck_out_tongue:





daj stopale! :lol:

3 fota fajna, a dwie pierwsze mi się nie podobają :wink:

A już ci mówię dlaczego ci się nie podobają… xD
Ponieważ to był taki szybki filmik który sam nagrałem do tego fonem a później musiałem przerobić filmik na inny format, później w SubEdit Player zatrzymywałem i brałem foty które były jakości do dupy…
A 3 fota to samowyzwalacz quad czekał już w pionie na stelażu i sobie podchodziłem xD

ee tam tym padłem się nie da bo nie dość że quad to jeszcze bęben z przodu xD

Kur… jak by miał taką miejscówkę pod domem. To był bym lepszy niż $13 :lol:

Co za problem jedziesz na jakiś parking i hulasz xD
szczerze to mi już zaczęło brakować miejsca bo całe podwórko przejadę na 2 tylko że nie zawszę … trenuję równowagę i staram się teraz kłaść jedną nogę na “podłogę”, ale wtedy ciężej go poderwać bo tak to daje tylko gazu i idzie do pionu xD

A u mnie na wsi nie ma nawet parkingu :stuck_out_tongue:
Po prostu NIE MA gdzie jeździć :[