Wasze foty na dzidach

wy znawcy akurat gówno wiecie



Takiś kozak to zapraszam na walkę na ulicy. Chce zobaczyć ten twój stunt


I nie pierdolta ze zima przeszkadza xD

[ Dodano: 11-01-2010, 15:11 ]
zapomniałem o tym ;]

Obie foty są pro :wink: Ty mocny jesteś, jak na śniegu tricki odstawiasz :wink:

haha druga rozwala xD niezłe ujęcie :stuck_out_tongue:
widać że nawet w zime biedny musi katorgę przeżywać xD

A to z tyłu twojego skutera to spojler?

A to z tyłu twojego skutera to spojler?


stelaż a nie spojler -.-

Hehe, drugie jest pro :stuck_out_tongue:

Dzieki za mile komenty :smiley: jutro odsnieze trochę i bd skatery jebal ;d i jakieś hoopy xD

Ja squtem to na sniegu ruszyc nie mogę a Ty tak ładnie smigasz :sunglasses:

szacun :wink:

[ Dodano: 11-01-2010, 17:35 ]

Danielson napisał:

Dzieki za mile komenty :smiley: jutro odsnieze trochę i bd skatery myble byble ;d i jakieś hoopy xD



przerób skuter na cross do skakania na hopach :lol:

przerób skuter na cross do skakania na hopach :lol:

i po kiego grzybaż :> On jest lepszy od crossa :PP wszystko przezyje ;P jutro sprubuje hc i standupa na sniegu ;pp

i oczywiście zrób foty :smiley:

jak ma miekkie sprężynki i nie ciągnie zbytnio od dołu to wszystko da rade zrobić , bo ja dałem trosze gazu i ODRAZU Power slide ,

ale tak ogólnie to mnie Danielson wkurwiasz :smiley: , ale to tylko do wakacji :smiley: , bo po wakacjach skuter wędruje tutaj , a w wakacje będę w pl , i będzie miaazzga

po wakacjach bierzesz skuter do Angolii ? :}

no właśnie o tym mówię ze będzie w Polsce stał do wakacji bo na razie , nie ma gdzie go tu trzymać , a po wakatach razem ze mną wraca do UK ;p

ale tak ogólnie to mnie Danielson kurczę pieczone :D

czemuzto ?? ;(
A i tu was mam :D mam najtwardsze sprezynki ze mogę sobie szpan przygazowke zrobić na postoju xD

Danielson napisał:

czemuzto ?? ;(



bo mój kibel stoi w Polsce

Danielson napisał:

mam najtwardsze sprezynki



to ci się rozmiękły bo to jest nie realne , chyba ze masz opony z kolcami :D

nie da się ruszyć na twardych , chyba ze to szybka guma , ale jezeli tak to jestes walnięty , bo se to potem wyhamuj , a poza tym gdzie ty byś się tam rozpędził :D

Wolna guma brak powietrza z tylu w kole i opony mitas S09 czyli kostkowate :wink: i normalnie wolna z okolo 5km/h wchodzi choc nie powiem ze nie kreci się kolo w miejscu jak wyrywam xD

Danielson napisał:

5km/h



ja mam najmiększe sprężynki tylko przy troszkę , twardszej regulacji i nie dam rady jechać 5 km/h ,

Cos z dzis:
1. Zwykla guma.

2. Łapanie uciekiniera (czy ten stelaz nie jest za krotki ? ;/)

3. Skater. (jakos go nie ogarniam ;/)

4. No to Hoop :PP

I tak przejedziesz pol metra po tym sniegu nie więcej xD I ten stelaz nie jest za krotki tylko za bardzo wywalony do gory i złoży się tak jak i tamten xD