Wasze foty na dzidach

Waski napisał:

jezdzic nie umisz a nie opony większe chcesz montowac -,- nic ci to nie da :f Pewnie jezdzisz 3 dni i juz chcesz byc raptownym



x2 da się , bo widac że jzu trochę przejżdzasz porpostu ćwicz , wiem zę zniechecajace ale ćwicz :)

Waski napisał:

Pewnie jezdzisz 3 dni i juz chcesz byc raptownym



Nie , nie chce być raptownym(nawet nie wiem kto to jest) tylko ciągle mnie buja i mnie to wkurza , kolega ma sliderke i jemu to jakos łatwo przyszło i go nie rzuca a mnie kurwa cały czas a już grubo ponad miecha ćwiczę średnio co 2 -3 dni więc kurwa . już w tamtym sezonie było to samo jeszcze gorzej mnie rzucało bo miałem 120/70 takiego banana .

mr.Jeremy napisał:

(nawet nie wiem kto to jest)



:mrgreen:

porpostu jestes z niechęcony , przecież było widac że się da, przejżdzałes juz kawałek dopiero po czasie cie znosi , ja pamietam ile się meczyłem żeby wreszcie tylko podbic go na gume , potem jescze rzucało mnie na lewo prawo , ale się kiedys uwziąłem , o 21 wyjechałem a wróciłem chyba o drugiej w nocy , i nastepnego dnia trzaskałem juz no limity

balansuj ciałem a nie tylko nogi wystawiasz i się skup na jeździe…

Hum to wygląda tak jakbyś jechał już dobrze, wszystko git, a potem nagle żeś się czymś rozproszył i schodzisz w bok …
No i mi te wystające giry też się nie podobają

mr.Jeremy wychodzi na to ze stunt nie jest dla cb i tyle :roll:

e tam Siwy pierdolisz smuty jak dziwka :stuck_out_tongue: po prostu musi trenowac i się skupic… ja na początek power wheelie ogarnełem potem wolną gume :]

ten zielony slider <3

[ Dodano: 20-05-2011, 22:23 ]
a i mrjeremy tylko i wylacznie trening lub te gumy na silniku ale bardziej trening. Ja mialem w bws rame w chuj krzywa to znosilo ale inaczej wiec to nie to. Bardziej tak do cryrkla się skladal i można bylo z 2-3 wykrecic ^^ wiec trenuj sprubuj na jakims parkingu bo po bokach asfalt jest skosny aby splywala woda wiec moze dlatego cie znosi

Trochę ćwiczyłem no i coś tam wychodzi , mniej rzuca ale opona flak 0.5 bara , a ten slider jak coś na sprzedaż jest xD

ja juz mam swojego sliderka <3 i to na racingu i na tarczach wiec dzieki ;))

Nie Gadajcie tu do K…y Nędzy Fotki !!


Troszkę fotek ode mnie pozdro



























































na 10 fotce koleś po rowie jeździ ?? :lol:

Lubi rowy :smiley: Proste

Nie ma opierdalania choc teraz linka gazu poszla ;/
To lecimy ^^

Przekladanie nogi przez kiere. Nie ma to jak rozciagniecie ^^

Power

Nauka standupa

Takie o


Pro skret

Nie wiem co to

V’ka

Chwila przed gleba



TO na tyle z mojego kaleczenia. na razie 2 treningi na sliderze

na ile przygazówek przejedziesz , :smiley: :smiley:

Nie mam z tym problemow ;)) jade ile chce ale na v’ce nie bo zjezdzam do tylu ^^

spreader kurrwa spreader nie v’ka :slight_smile: trzymaj się mocno kierownicy i na dziórach uważaj , sam to przerabiałem na bobie :slight_smile: zatrzymałem się kiedys na końcówce kanapy ;p

u mnie siedzenie za dlugie nie jest ^^
To wszystko się wyjezdzi :wink: dopiero 2 trening

Na połowie fot wygląda jakbyś zlatywał na prawo o_O

bo mnie znosi ale ogarniam to :wink: moze dlatego ze opona jest jakas nierowna i ma bicie (opona nie felga)