Wasze foty na dzidach

E tam słabo :stuck_out_tongue: ja mam stacje kolo miejscowy za płotem xd

Ja nie będę gorszy dzisiejszy TRENING :slight_smile:

























SWEET FOTA Najlepszy trick treningu :slight_smile:





Zapewne znowu wydech zagotowałeś heh. Stoopie konkretne. Wrzuć foty z Malawicz.

Browar :

1.Prostuj nóżki na standupie
2.Siekaj większe piony
3.Ogarnij ten wydech bo wkońcu go urwiesz :lol:
4.Rób stelaż
5. i wyjeb przynajmniej jedno lusterko

rafal93 napisał:

1.Prostuj nóżki na standupie



jak mu tak wygodnie to po chuj ?

rafal93 napisał:

5. i wyjeb przynajmniej jedno lusterko



bo ??

Po to nogi się prostuje że taka jest norma i ten trick wykonuje się na prostych nogach.

A lusterka wyglądają preclowato i mogą przeszkadzać na hc czasem.

a ja mam ciągle mam problem , zmieńiłem oponę 130/70 , wydech nisko obrotowy i ciągle mnie ściąga na prawo , powietrze z opony spuszczałem , amor mam miękki . Nie wiem czy to wina drogi . Mam takie coś podrzucam go , hamulec gaz i w tedy zaczyna mnie rzucać . Ma ktoś jakaś rade ?

albo cwicz dalej albo rama jest krzywa , i lepszy jest twardy amor

skróciłem go na maksa tzn nakrętką i nadal jest miękki więc muszę upuścić trochę oleju z amora …

jak spuścisz oleju to będzie jeszcze miększy

, widziałem paten na ss , śliczne to nie jest ale ponoć daje rade , jaki twardy gumowy wąż lub cos w tym styu wepchnąć między sprężyny

kumpel pykał fotki , ale cos miał najebane z ustawieniami aparatu i robiły się w jebitnie małym formacie ;/

kurwa a takie fajne foto by było , jest kiepska jakość bo jescze powiększane ;/ tak to bym to jescze jakos poPSuł i cos z tego by wyszło …

http://www.youtube.com/watch?v=_6w8jsTAniI

no ja pierdole , już nie ogarniam ciągle na prawo mnie nosi , może ktoś po filmiku wywnioskuję coś ? Bo teraz codziennie śmigam na kole tzn próbuję … a i komentarz w filmie to , nie jebany debil tylko deszcz aby ktoś się zaraz nie śmiał …

Felga tył prosta , może coś z lagami ściąga mnei coś ostatnio na prawo gdy puszcze kiere i zastanawiam się czy nie szukać już drugiej ramy .

mnie też tak rzucało na poczatku , spusc se więcej powietrze z koła nie buj się przecież ja napompować to nie jest problem , ja na stunty mam ok 1,5 bara a jak jade gdzieś to pompuje do 2,8 :slight_smile: jak obstawiam na treningi , znajdz se przedewszystkim równy teren , nie jakas droga polna (przykręć wydech ?? )

i katuj , nie sadze zeby rama była krzywa

wydech ? nie rozumiem ? ale jest spawana w jednym miejscu

musiałą by byc w chuj krzywa zeby cie tak nosiło , spuc powietrze znajdź ładny równy plac i katuj

mr.Jeremy napisał:

wydech



brzmi tak jak moj kiedy jest rozkrecony

tzn bo to seria wybebeszona jest a teraz śmigam na tym Polini For race 3 .

czasem się uda ładnie przejechać , np. jedziemy grupą jest ładna ulica i jakieś laski idą xD wrzuciłem na koło to nigdy tak daleko jeszcze nie przejechałem , może to wina asfaltu .

mr.Jeremy napisał:

np. jedziemy grupą jest ładna ulica i jakieś laski idą xD



lol :)

mówię i poszukaj co porządnej drogi , bo bo na drogach polnych to ty se możesz ..

Przecież to jest równa droga spokojnie można się nauczyć jeździc… Spuść trochę powietrza i trenuj to w końcu prosto będziesz jechał bo cie rzuca… I to nie jest od ramy :sunglasses:

http://www.youtube.com/watch?v=ZsMyAwrqoOY

dałem teraz na maksa , flak nawet osłab trochę . ale ciągle rzuca może dać 140/70 łysą i trochę go zamulić .

Nie wiem co już nie tak robię , albo ram a krzywa ,

a zapomniał bym jade sobie i tam na samym końcu ciągnik mi drogę zajechał i poseł tam siędział i zajechał mi drogę i stwierdził ,że to właśnie ja drogę taranuje jemu i na policje miał dzwonić :smiley:

jezdzic nie umisz a nie opony większe chcesz montowac -,- nic ci to nie da :f Pewnie jezdzisz 3 dni i juz chcesz byc raptownym