Wariator i sprzęgło

Mianowicie: Jużod dawna planowałem kupno jakiegoś wario do mojego queścika. Początkowo wybór padł na ten wariator: http://skuterdoktor.pl/product_info.php?cPath=8_883_894&products_id=2942 -Multivar Malossi Jednakże przeglądając dalej listą części znalazłem inny, firmy naraku: http://skuterdoktor.pl/product_info.php?cPath=8_883_894&products_id=4748 , ten jest tańszy lecz nie pisze nic o przyroście mocy i są trzy odmiany tego wario. Trzeci jest dla skuterów z większymi cylindrami( ja obecnie żadnego mechanicznego tuningu nie mam). Natomiast nie wiem czy drugi nie byłby lepszy do mojego skuterka: http://skuterdoktor.pl/product_info.php?cPath=8_883_894&products_id=4589 - ten wnioskując po cenie jest raczej lepszy i także pisze, że jest przeznaczony do skuterów bez Ładnych modyfikacji, więc… Jeśli można to prosiłbym o doradzenie mi jaki kupić, gdyż skłaniałbym się do tego drugiego, tyle, że o przyroście mocy też mało wiadomo… Teraz coś niecoś o moim dzwonie sprzęgła: Z ciekawości rozkręciłem kiedyś pokrywę przekładni, chcąc sprawdzić stan dzwonu sprzęgła. Spojrzałem na niego i on jest czarny…?! Teraz pytanie, czy on ma taki był seryjnie, czy jest już tak bardzo zużyty? Przejechałem po nim palcem, a to czarne nie schodzi, więc może ma taki był, choć sądząc po poprzednim właścicielu to nie zmieniał go, a przebieg chyba sam mówi za siebie. Wczoraj przekroczył 7000 tyś, jak wiadomo na chińczyka to już dużo.

Nie ma tych części na jednoslad.pl ? sklep@jednoslad.pl napisz i zapytaj.

Jeśli będzie na jednośladzie to tam kupić, sklep mi obojętny( jeśli cena ta sama). To linki przykładowe, chodzi mi o pomoc w wyborze konkretnej części. Edit: Jest ten wario jak ja go tam nazwę drugi(naraku): http://www.jednoslad.pl/shop/product_info.php?cPath=21_31_479&products_id=698&osCsid=4fe2858bfe56945433418f0c04dcb923

Ja bym wziąć malossiego bo sprawdzwony. Najlepiej pokaż fotkę tego dzwonu bo tak to nie wiadomo czy on jest w takim kolorze (może ktoś go pomalować? :shock: ) czy to taki brud, ale jak nie schodzi to nie wiem… A wygina się albo jest poprzepalany?

Ja mam naraku HS ten za 184zł i sporo mi dać szczególnie na przyspieszeniu i trochę v-max się podniósł, ale sprzedaje skuter i jak chcesz mogę ci go sprzedać za 100zł ma przejechane ok 2000km jak co to pisz na gg 10599810.

No wyginać to raczej nie, a przepale?? Ładnych nie widzę(bo jest cały czarny). No malossi niby sprawdzony, a naraku właśnie to firma co robi do china 4t głównie, więc warto byłoby zobaczyć, bo polini speed control słyszałem, że nie warto. Fotki postaram się dać, ale nie teraz bo nie mam dostępu do klucza w tej chwili.

wojtas123 napisał:

mogę ci go sprzedać za 100zł

To nie dział ogłoszeń, takie propozycje ew. na PM. Obstawiałbym przy Malossim, ale z tego co kolego mówi o ile nie chce zrobić reklamy właśnie dla samego siebie bo sprzedaje to może dobra alternatywa do 4t ?

Cylindry firmy Naraku do 4t są polecane często, więc chyba to się nadaje tzn dobra firma i osiągi pewnie też da zadowalające.

Dobra chyba jasne wszystko w temacie, powtórze tylko maila do naszego sklepu: sklep@jednoslad.pl !!! ZAMYKAM.