VT kokurs ... druga edycja

gadałem z Kruczkiem i taką oto odpowiedź dostałem

KruczeK napisał:

heh można by cos zrobić. zrobcie regulamin itd i napiszcie na forum modow ja obaczej si się zatwierdzi i bydzie konkurs :slight_smile:



więc

1.Prace oddajemy do 6 Grudnia do godziny 22.00
3.Prace zostają wystawione do Poniedziałku 7 Grudnia godziny 18
4.Prace wysyłamy na e-maila do wrony , na jednym obrazku ma być skuter i przed i po VT
5.Zdjęcia starajcie się nadsyłać w niewielkiej rozdzielczości
6.Złamanie którego kolwiek podpunktu , wiąże się z dyskwalifikacją
7.Zwycięzca uzyskuje range Master VT bądź poprzednik ją zachowuje ( Damianho)
8.Obrazek do VT to ten coliber


9.Głosowanie będzie trwało do 7 grudnia od godziny 20 do 11 grudnia także do 20

A teraz wy co byście jeszcze dodali bądź zmieńili

wrona napisał:

Modzi mogą brać udział w konkursię ale nie będą brali udziału w głosowaniu


A to czemu ? ;

wrona napisał:

uot;]Obrazek do VT proponuje ten ..


Proponuję skuter Kingway Coliber ;)

RudY napisał:

A to czemu ? ;



ponieważ modzi będą wiedzieć , albo przynajmniej ten który będzie odbierał foty która praca jest czyja , i żeby rozwiać wątpliwości o stronniczości


No to niech jeden to robi … np. ten no :-x :-x :-x wrona - o ! :smiley:

Bo ja kcem głosować ;[

Edit:

A co do zdjęcia to albo te:


Albo zrobić tak, że każdy bierze sobie jakie chce (tylko Coliberka) ale trzeba przesłać modowi fotę zwykłego i po VT … min. rozdzielczość - 640x480 … albo jakos tak ;D

RudY napisał:

Albo zrobić tak, że każdy bierze sobie jakie chce (tylko Coliberka) ale trzeba przesłać modowi fotę zwykłego i po VT ... min. rozdzielczość - 640x480 .. albo jakos tak ;D



jestem za , edytuje regulamin

ee tam wszyscy będziemy mogli glosowac ;p
co userom do tego :PP

a skuter musi byc jeden. jedno foto, bo rozne fotki to będzie bardzo niewymierny ten konkurs :wink:

a reszta chyba git ;p

no i zdjecie do przerobienia lepiej niech będzie w jakiejs wyjebanej rozdzielczosci :wink:
a format pracy to minimum 800x600 :slight_smile:

i prace do niedzieli do 21 godziny lepiej. pokazane zostana w poniedzialek i glosowanie minimum 3 dni musi trwac a najlepiej to zeby trwalo do niedzieli do 19 np :wink:

to fote proponuje jednak moją bo duza jest , i jest spore pole do popisu

i edytuje regulamin i jak wszystko ok zaczynamy konkurs :smiley:

we właściwym temacie ułożę porządnie ten regulamin bo tu podpunkty są chaotycznie ale w kółko się coś zmieniało to dlatego . :smiley:

To może ten ?


Ten od wrony mi jakoś nie pasuje …

wrony foto lepsze bo będzie można zmienić wydech :stuck_out_tongue:

a z regulaminu usun to ze foto przed i po bo po huja ?:stuck_out_tongue: a reszta moze byc wiec let’s start :stuck_out_tongue:

i co z tym konkursem ? jest ? bo nie chce mi się szukac w dzialach :stuck_out_tongue:

Jest, jest :slight_smile:
przyklejony w nonsensię …

KruczeK napisał:

o nie chce mi się szukac



leń :D na razie mam tylko 3 prace w tym jedna moja:(

aha spoko :smiley:

napisałem ze niby da się sprawdzi kto na co głosował , zeby nie głosowali na siebie, ale tak na poważnie to się chyba nie da sprawdźić nie ?? :smiley:

Da się chyba :stuck_out_tongue:
Ale napisałem tam już żeby głosować w postach :smiley:

robimy normalna ankietę i po prostu nie głosujemy na siebie

nie da się sprawdzić chyba. kiedys chyba probowalem to zrobić i nic z tego ale pewien nie jestem :stuck_out_tongue:

a gdzie jest ankieta ? :stuck_out_tongue: czemu nie dajecie tego normalnie w temacie ? :stuck_out_tongue:


spoko juz wszystko wiem. nie bylem na bieżąco bo nie rpzychodzily mi powiadomienia o nowych postach w tamtym temacie :stuck_out_tongue:

oj KruQ KruQ :smiley: